Sonic.EXE'yi Görseydiniz Ne Yapardınız?

Kamerada Sonic.exe'yi gördünüz, sonra karşınıza Sonic.exe çıktı. Ne yaparsınız?

• Kaçardım. (Sonic.exe ışıktan bile daha hızlıdır.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zaman makinesi yutarım sonra göbeğimden onu kontrol ederim sınırsız ışınlanma eheh tabi makine bozuluncaya kadar

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paralel evrene gider onu çağırırız.

Seelkadoom gelenleri görür ve onları karşılar:

Seelkadoom: Beyler bir problem mi var?
Herkes: Sonic.exe bize saldırıyor.
Seelkadoom: Bana bırakın.

Sonic.exe de onları görür: (o da gizlice paralel evrene ışınlanmıştır.)

Sonic.exe: Gel bakalım Seelkadoom!

Seelkadoom, Altın Suarez kılıcını çıkartıp Sonic.exe'ye saplar. Sonic.exe arkasında duman çıkartır ve kaybolur:

Sonic.exe: Henüz ölmedim Seelkadoom! Güçlenerek geri dönece...
Seelkadoom: Senin için maalesef oyun bitti, Sonic.exe! Dünya senin gibilerden kurtulmalıydı ve kurtuldu da.
Herkes: Bunu nasıl yaptın?
Seelkadoom: Ben, Sonic ve Shadow'un birleşiminin 3 katı güce sahibim. İkisi de hiper formlarındayken bile ben yenilmem. Yalnız, bana ihtiyacınız olursa, çekinmeden beni arayın. Ben hallederim.

İŞTE EN GÜÇLÜ YARATIK KİRPİ SEELKADOOM!!! SONİC.EXE TANRIYMIŞ! ARTIK BİR ÖLÜ!

Seelkadoom da ayakkabısını temizleyip ayrılır.

Sonic.exe'den geriye kanlı bir yüzük kalmıştır. Eggman yüzüğü alır ve laboratuvarına götürür...[DOUBLEPOST=1422304103,1422304032][/DOUBLEPOST]
Zaman makinesi yutarım sonra göbeğimden onu kontrol ederim sınırsız ışınlanma eheh tabi makine bozuluncaya kadar

seelkadoom zaten sonic.exe'yi suarez kılıcıyla öldürdü.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seelkadoom gelenleri görür ve onları karşılar:

Seelkadoom: Beyler bir problem mi var?
Herkes: Sonic.exe bize saldırıyor.
Seelkadoom: Bana bırakın.

Sonic.exe de onları görür: (o da gizlice paralel evrene ışınlanmıştır.)

Sonic.exe: Gel bakalım Seelkadoom!

Seelkadoom, Altın Suarez kılıcını çıkartıp Sonic.exe'ye saplar. Sonic.exe arkasında duman çıkartır ve kaybolur:

Sonic.exe: Henüz ölmedim Seelkadoom! Güçlenerek geri dönece...
Seelkadoom: Senin için maalesef oyun bitti, Sonic.exe! Dünya senin gibilerden kurtulmalıydı ve kurtuldu da.
Herkes: Bunu nasıl yaptın?
Seelkadoom: Ben, Sonic ve Shadow'un birleşiminin 3 katı güce sahibim. İkisi de hiper formlarındayken bile ben yenilmem. Yalnız, bana ihtiyacınız olursa, çekinmeden beni arayın. Ben hallederim.

İŞTE EN GÜÇLÜ YARATIK KİRPİ SEELKADOOM!!! SONİC.EXE TANRIYMIŞ! ARTIK BİR ÖLÜ!

Seelkadoom da ayakkabısını temizleyip ayrılır.

Sonic.exe'den geriye kanlı bir yüzük kalmıştır. Eggman yüzüğü alır ve laboratuvarına götürür...

Sonic.exe öldü beyler gözünüz aydın ayaklarınız manisa

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eeeeh yetti be mantity 31 i çağırıyorum dıdın dıdın dıdın dıdıdıtdırınının dırının
mantity 31 :kimmiş bana kafa tutan ?
Sonicexe : Benim lan
mantity 31 : sen kimsin deyip sonicexeyi kaldırır evrenin öbür ucuna atar Sonicexe ışık hızında mantity 31 çakar mantity 31 e hiçbişey olmaz sonicexe büyür ve mantity 31 i yer mantity 31 fena öfkelenir gözleri kıpkırmızı olur büyüklüğu artar ve ellerini havaya kaldırır bir elinde sanic.exe johny sins Entity eren slenderman ve suarez diğer elinde ise anti madde vardır ellerini birleştirir ve büyük bir patlama yaşanır mantity 31 evrim geçirerek dark mantity 31 e dönüşür suarez johny sins entity eren slenderman ve sanicexenin güçlerini taşır görünen evren kadar büyür sonra sonic exeyi yer sindirir ve tekrar yer bunu 500 kere tekrarlar sonra kendini şişirip patlatır kocaman bir karadelik oluşur ve kapanır sonra mantity 31 paralel evlenleri ve sonic exenin bütün kopyalarını yer ve sindirir bunu 500 kere yapar ve gene patlar ortada hiçbirşey kalmaz sıkıyosa buna cevap yaz

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eeeeh yetti be mantity 31 i çağırıyorum dıdın dıdın dıdın dıdıdıtdırınının dırının
mantity 31 : sen kimsin deyip sonicexeyi kaldırır evrenin öbür ucuna atar Sonicexe ışık hızında mantity 31 çakar mantity 31 e hiçbişey olmaz sonicexe büyür ve mantity 31 i yer mantity 31 fena öfkelenir gözleri kıpkırmızı olur büyüklüğu artar ve ellerini havaya kaldırır bir elinde sanic.exe johny sins Entity eren slenderman ve suarez diğer elinde ise anti madde vardır ellerini birleştirir ve büyük bir patlama yaşanır mantity 31 evrim geçirerek dark mantity 31 e dönüşür suarez johny sins entity eren slenderman ve sanicexenin güçlerini taşır görünen evren kadar büyür sonra sonic exeyi yer sindirir ve tekrar yer bunu 500 kere tekrarlar sonra kendini şişirip patlatır kocaman bir karadelik oluşur ve kapanır sonra mantity 31 paralel evlenleri ve sonic exenin bütün kopyalarını yer ve sindirir bunu 500 kere yapar ve gene patlar ortada hiçbirşey kalmaz sıkıyosa buna cevap yaz

olm seelkadoom yendi zaten. sonic.exe öldü.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kısacası:
1-Mantity 31'i çağırmak
2-Saçma atışmalar
3-Sıkı bi kavga
4-Mantity 31'in coşması
5-Sonic.exe'nin ölmesi
6-kapanış

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kısacası:
1-Mantity 31'i çağırmak
2-Saçma atışmalar
3-Sıkı bi kavga
4-Mantity 31'in coşması
5-Sonic.exe'nin ölmesi
6-kapanış

o olsaydı mantity 31 de kara deliğe çekilip ölürdü. sonic.exe de dirilirdi. seelkadoom hariç hiçbir yaratık sonic.exe'yi yenemez.

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu şarkıyı söyleyip hareketlerini yapardım böylece sonic.exe sinir krizi geçirir ve ölür veya kaçar.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o olsaydı mantity 31 de kara deliğe çekilip ölürdü. sonic.exe de dirilirdi. seelkadoom hariç hiçbir yaratık sonic.exe'yi yenemez.
Zaten mantity 31 patlayıp karadelik açıldı mantity 31 bütün paralel evrenleri yedi bu neyin kafası hem seelkadoom yapınca oluyor ben yapınca niye olmuyor