Sonic.EXE'yi Görseydiniz Ne Yapardınız?

Kamerada Sonic.exe'yi gördünüz, sonra karşınıza Sonic.exe çıktı. Ne yaparsınız?

• Kaçardım. (Sonic.exe ışıktan bile daha hızlıdır.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eeeeh yetti be mantity 31 i çağırıyorum dıdın dıdın dıdın dıdıdıtdırınının dırının
mantity 31 :kimmiş bana kafa tutan ?
Sonicexe : Benim lan
mantity 31 : sen kimsin deyip sonicexeyi kaldırır evrenin öbür ucuna atar Sonicexe ışık hızında mantity 31 çakar mantity 31 e hiçbişey olmaz sonicexe büyür ve mantity 31 i yer mantity 31 fena öfkelenir gözleri kıpkırmızı olur büyüklüğu artar ve ellerini havaya kaldırır bir elinde sanic.exe johny sins Entity eren slenderman ve suarez diğer elinde ise anti madde vardır ellerini birleştirir ve büyük bir patlama yaşanır mantity 31 evrim geçirerek dark mantity 31 e dönüşür suarez johny sins entity eren slenderman ve sanicexenin güçlerini taşır görünen evren kadar büyür sonra sonic exeyi yer sindirir ve tekrar yer bunu 500 kere tekrarlar sonra kendini şişirip patlatır kocaman bir karadelik oluşur ve kapanır

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cennettrki sonic.exe de quarisi çiğneyip yer. game over. the end. ve bedrocklu mideden de çıkamaz.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonic.exe kanatlanır, cenneti yer ve devasa olur. ve entity kaanı da yer ve 1000 km olur.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sonic.exe kanatlanır, cenneti yer ve devasa olur. ve entity kaanı da yer ve 1000 km olur.

1000 km olursa ayakta duramaz düşer ölür. Hem ayrıca sonic.exe oksijen solumuyor mu? Dünya yoksa atmosfer de yok atmosfer yoksa oksijen de yok oksijen yoksa sonic.exe de yok.

deal with it

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonic.exe solunum yapmaz ve kendini her türlü kontrol edebilir. youre finished.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sonic exe birleşip entity kaanı yer.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yedi gitti ama paralel evrende hala cennet var.