SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
barış kardeşim forumlardaki üyeleri gereksiz yere rahatsız etme. İstediğin Yorumu Yapabilirsin ama adamları oyundan soğutamazsın serverlere giriyorsun hep kötülüyorsun.
Olayı bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun kavgayı başlatan o lafı bana atan o ben kendimi savunuyorum

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nereye başlatan benim ulan geçen onceki sevrerden bei durduk yere laflar attın[DOUBLEPOST=1436814772,1436814730][/DOUBLEPOST]
Konuyu daha uzatma diye dedim ama hala da uzatıyon
Bizde ipeksi kazma vardı netherda ışıktaşlarını öyle kasıyorduk
Mobtrap var kemikleri ordan alıyoruz
boş boş konuşuyon yürü git yediremiyon zırlama artık yeter boş boş ağlıyosun

Taşlaı ısıtmadan stoen brickden mobtopu nasıl yaptınız alalhım aglıcam artık ya uzatmıyayım diyorumda hala yalan soyluyor yaaa :////

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Görünüyor Birazdan Bakarım İyi Çalışmlar Son Oyuncu' yu Anımsattı Sevindim Böyle Serverların Olmasına Umarım SO Kadar Gelişirsiniz...

Edit: O Yukarı daki @Barisoncu ve @CeapLinCess la sizin derdiniz ne iki liseli yaş kavgasına giriyor :) bu yazıları okurken güldüm valla allah da sizi güldürsün neyse olum siz boş verin kime yardım var kime yok her serverde var bu +vip' lere bide +yetkililere her zaman yardım oluyo bi şekilde bunun önünede geçemezsin sen oyununa bakacan birinizide oyundan soğutmayın...

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nereye başlatan benim ulan geçen onceki sevrerden bei durduk yere laflar attın[DOUBLEPOST=1436814772,1436814730][/DOUBLEPOST]

Taşlaı ısıtmadan stoen brickden mobtopu nasıl yaptınız alalhım aglıcam artık ya uzatmıyayım diyorumda hala yalan soyluyor yaaa :////
Lan çocuk yalancı sensin şunu o gram beynine osk o adada % 0 admin yardımı var senin yediremezliği konuyu sen başlattın bu serverde uzatacaksan daha adresime gel veya skypeye ![DOUBLEPOST=1436820884][/DOUBLEPOST]
Server Güzel Görünüyor Birazdan Bakarım İyi Çalışmlar Son Oyuncu' yu Anımsattı Sevindim Böyle Serverların Olmasına Umarım SO Kadar Gelişirsiniz...

Edit: O Yukarı daki @Barisoncu ve @CeapLinCess la sizin derdiniz ne iki liseli yaş kavgasına giriyor :) bu yazıları okurken güldüm valla allah da sizi güldürsün neyse olum siz boş verin kime yardım var kime yok her serverde var bu +vip' lere bide +yetkililere her zaman yardım oluyo bi şekilde bunun önünede geçemezsin sen oyununa bakacan birinizide oyundan soğutmayın...
Hocam ben serverde 1 günde 200 stack stone brick kastım kırıktaşları ısıtrarak serverin para kasması çok kolay arkadaş admin yardımı diyor
Beni gıcık etti zırlıyo hala 1 günde yapamassın diyo hala yaw of bıktım şunlardan.

ThePikachu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
adminleri çok kötü kendi evinden güzel ev yapanların evini thor baltası dediğimiz tıklayınca 15 tnt gücündeki patlama yapan balta ile arsanızı mahvediyo sırf lag olsun diye sizi lapise çekip etrafata admin gücü ile lapisleri kazıyor luschok isimli admin çok berbat bir admin sw oynanamaz zaten çok güzel ama admin berbat girmeyin benden tavsiyem

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde birçok hata fark ettim örnk: lapis' de pvp açık bunları benim kanatimce düzeltin factionda 5 kişi vardı :) oyuncu kaybediyorsunuz bu yüzden çok güzel sunucunuz var gerek map gerek görsel olarak sevdim ama biraz eksikler var bunları düzeltmenizi rica ediyorum

SonHukumdarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya lütfen boş yorumlar yapıp konunun chatini kirletmeyin![DOUBLEPOST=1436973609,1436965641][/DOUBLEPOST]+ Sunucuya süper yenilikler geldi Hardcore SurvivalGames ekledik (Türkiyede ilk!)
+ SG:CS Eklendi MAPLER: Dust2, Assault

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
eklemeniz oyuncu sayısını arttıracaktır.

Mechaline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hakkınızı Alıyorsunuz Helal Olsun Size :)

-Mechaline

firatkaya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
süper server bence en iyi hub sunucularından biris!

SonHukumdarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+ Factıon spawn ve tüm warplar baştan aşşağı yenilenmiştir![DOUBLEPOST=1437485159,1437422153][/DOUBLEPOST]+ PvP Lagg sorunu çözüldü bazı pluginler güncelleştirildi![DOUBLEPOST=1437571362][/DOUBLEPOST]+60 online!

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1437651068,1437639021][/DOUBLEPOST]+100 online ve sg güncellendi[DOUBLEPOST=1437651904][/DOUBLEPOST]lag sorunu azaltıldı[DOUBLEPOST=1437652088][/DOUBLEPOST]rehber alımları vardır