SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neler diyorsun birşeyler anlaşılmıyor , puan olsada benimi ilgilendiriyor telif hakkından nitrado 4 sunucularını kapattı suan batıya geçmek için çırpınıyorlar boş yorum yapma genç hosting yönetmiş biri olarak bilgilerim var , her şey benimmiş savunma köpegini boş yorum yapma 500 kişiyle konusuyorum baran mapı çaldı diyorlar ağlak olmayın işleve geçin artık boş yorum papağanları[DOUBLEPOST=1440569166,1440569106][/DOUBLEPOST]ağlamak için yorum atmayın şu konuya 5 ayda bir bakıyorum triplere girmeyin türkiyenin en iyi sunucusunun sahibi nigga :)

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
neler diyorsun birşeyler anlaşılmıyor , puan olsada benimi ilgilendiriyor telif hakkından nitrado 4 sunucularını kapattı suan batıya geçmek için çırpınıyorlar boş yorum yapma genç hosting yönetmiş biri olarak bilgilerim var , her şey benimmiş savunma köpegini boş yorum yapma 500 kişiyle konusuyorum baran mapı çaldı diyorlar ağlak olmayın işleve geçin artık boş yorum papağanları[DOUBLEPOST=1440569166,1440569106][/DOUBLEPOST]ağlamak için yorum atmayın şu konuya 5 ayda bir bakıyorum triplere girmeyin türkiyenin en iyi sunucusunun sahibi nigga :)
500 Kişiyle konuşuyorsun vuvv -_- Burak illa SS'mi atayım güzel kardeşim senin verdiğin anın ?

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim verdigimi burda inkarmı ediyorum ? , BİZİMDİR demen telif hakkı ihlalidir , nitradodan kapatıldı 4 sunucun boş yapma dün bir şey dilenecektin heralde servere geldin skypeye cevap vermiyorsun genç :) , aglayın böyle devam ben hediye ettim artık batıyada söyledim degiştik herşeyimizi , kullan dostum plugini :) canın sagolsun seni - lere çekecektir zaten sıfır sıkıntı canım konuyu kirletme 12 yaşındaki çocugum benim

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Benim verdigimi burda inkarmı ediyorum ? , BİZİMDİR demen telif hakkı ihlalidir , nitradodan kapatıldı 4 sunucun boş yapma dün bir şey dilenecektin heralde servere geldin skypeye cevap vermiyorsun genç :) , aglayın böyle devam ben hediye ettim artık batıyada söyledim degiştik herşeyimizi , kullan dostum plugini :) canın sagolsun seni - lere çekecektir zaten sıfır sıkıntı canım konuyu kirletme 12 yaşındaki çocugum benim
Orda bizim'dir sadece lobi'de yazıyordu o da sen kurucu oldugun zaman yazmıştık sonra öyle kalmış onun dışında hiçbir yerde maplar bizim yazmıyor 12 yaş diyo ergenliğe daha girmemişsin sen?

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Başka Hesap Açıp Reklam atamıyormusun ? Birde Diyorsun;
Biim Sunucuda hardcorelewis.
Kıskanınca böyle olur işte nabıcan

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Yav üzül abicim senin götsüz zekasız 10 yaşındaki aklınla ugraşamayacagım reklamı atan Necati Güzel : Burak oyunda fan sayfasının sahibi mc grubu var

bizle bir alakası yok araştır ,- Acıdım abicim PL dilenen Adam nerelere gelmiş hadi devam :)

*** kadar aklınız var nelerin peşindesiniz ya son 4 gün canım sonra sizle alakam olmayacak kalitesiz forum ve üyeleri :)
Yazık valla Sana Birde Sende Pl Dileniyormuşum?
valla yazık Reklam atarak anca oyuncu toplarsın sen.

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
reklam'ı ben yaptim fakat intikam amaçlı değildi He bu arada Buraksz adlı sonhukumdar 2. kurucusu gerçekten çok sahtekar insan.. 2 yüzlü server 70-80 online'ken bütüm maplari pl'leri kopyalayip başka bir sunucuya vermiş ve orda yetki aldi.Ben sonhukumdarda kurucuydum 1. kurucu buraksz'yi tekrar alinca kendim istifa ettim arkadaşlar yetki almayi bilmiyor sanirim ban atmişlar yetki almak yerine fakat Nicki büyülü kücüklü yapip geriyorsunuz ve ip adresi denen şey arkadaşlar bilmiyor sanırsam maxgerip denen şeyi 999999999 yapmişlar ip ban v.s atamiyorlar. artık SONHUKUMDAR denen serverle alakam kalmamiştir. ayrica serveri ifşalama vakti geldi.
Keşke bize reklam atmasaydın'da
Neyse;

burakszvevo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
wow akı10 70 80 on ken xD[DOUBLEPOST=1440590115,1440589985][/DOUBLEPOST]bizdede sizin reklamı yapıyor sizde anca böyle online çekersiniz craftrion xdxdxd amerika yarısı papel wqehwqh

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Ok sen öyle san
Herkes bilir Kimin reklam atıp atmadığını
Kendini beğenen zavallı şeyler.

MagmaBoySF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ABİ SERVERİ NİYE KAPATTINIZ YA (Açılcakmı)
VIP Almıştım
Sfrettaynta
:creeper: Gibi Mutsuzum
Online Olucaksa:ecehver: gibi Mutluyum