Son zamanlarda Cıkan Crash Client'lerden kurtulma yollari ( kesin cözüm denebilir)

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bildiginiz gibi son zamanlarda crash clientler cıktı ve bu crash clientleri bizim zeki türk halkımız sunuculara tabii ki uyguluyor tehdit ediyor cökertirim diye
bazı zeki türk vatandaşlarımız ise bu koruma ücretsiz dagıtıldıgı halde satmaya çalışıyor ilk önce
Clientler servere paket atarak direk morepackets adlı bir şey ile serveriniz çökertiyor aslında öyle profosyonel bir konu hazırlıyacak zamanım yok
https://www.spigotmc.org/resources/custompayloadfixer-bungeecord-bukkit-spigot.39891/
Bu verdigim plugini sunucunuza kurun crash clientlerden kurtulun hiç degilse bir bölümüden
tabii ki ViaVersion ve NcP ile yinede morepackets ayarlarınızı yapamyı unutmayın
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Buga gelelim belki türk oyuncularının %95 ide bilmiyor cözümünü bulduk arkadaşlar
bunu bi arkadaşım gösterdi benlik bir şey degil söyledigine göre
sunucuda kitaplara komutlar yazılıyor crash komutları /op /gm 1 gibi komutlar yazılıyor ve bunu açdıgınız gibi komut devreye giriyor ( Siz yetkili iseniz )
bunu nasıl cözücez derseniz plugini aşşagıda veriyorum kullandı iseniz teşekkür etmeniz yeterli.
https://www.spigotmc.org/resources/bookexploitfix.5897/

Son olarak şunu demek istiyorum ücretsiz verilen bir şeyi para ile satmak acizliktir.
Bilgisayar başına oturdugunuz zaman karakterinizden hiçbir zaman ödün vermeyiniz
sanal ortamda paradan daha değerli bir şey vardır oda haysiyettir.
Sizdende tek ricam her hangi bir bug var ise bunu paylaşın Türk sunucuları olarak gelişelim
bunu satmaya veya bundan yararlanmaya bakmayınız iyi günler dilerim.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yararlı bir konu, bugları ticarete dönüştürmeye çalışan insanlar da görür bunu. Her zaman çözülür böyle şeyler, sakın kimseden satın almayın.

Sunucumuza gelip açık var, sunucunuz çöküyor, satın almak ister misiniz denildi. Direk satın almaya girdi arkadaş, destek olayım, yardım edeyim yok. Türkiye burası yahu! Sanki biz yabancı bir sunucuyuz. Nasıl bir rekabet duygusuysa, azıcık bile emeğe saygısı kalmamış insanların. Sadece birbirimizle iletişimde saygıya ihtiyacmız var. SAYGI.

Bunu diyenler daha yokken biz insanlara ne pahasına olursa olsun sınırsız destek sunmaya çalışıyorduk. Ama yook, artık devir değişmiş.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bizede gelmişlerdi almdık hatta ortağım terslemiş çocugu bende dedim en ufak bir şey olursa sunucuma senin sunucuna rahat vermem dedim ve hostingimiz yardımcı olmuştu yararlı konu

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bu crash bayadır var, yeni çıkmadı ki ama neyse çözümünü niye söylemişsiniz
işe yarar çözümler, ellerine sağlık

crash gibi olayların elbet çözümü var, satın almamak lazım yeni ergenliğe girmiş kişilerden.
hayatınızda başarılar, iyi forumlar