Son Uçak - Bölüm 1 // Bölüm-Bölüm ADV Map // Sürüm: 1.8.x

Sizce?

• Bence yeni bölüm gelsin :)

• Ortada kaldım :|

• Bence yeni bölüm gelmesin :(

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar uzun süredir herhangi bir map yapmamıştım. Artık başlayayım dedir. Biraz paslanmışım bu konularda umarım beğenirsiniz. Bunu bir seri olarak sürdürkmek istiyorum yani Son Uçak 1 - Son Uçak 2 diye gitsin istiyorum. Destekleriniz ve geri bildirimleriniz benim için çok önemli umarım beğenirsiniz. Map ile ilgili herhangi bir sıkıntınız olursa hemen söylemeniz yeterlidir! İndirdiğiniz için teşekkür ederim :) Biraz kısa oldu ama olsun...

Eğer beğenirseniz yeni bölümün yapımına yarın başlıyorum. Bu bölümden çok daha uzun ve gelişmiş olacak...
Not:
Mapta kendi editledim texture pack vardır. Onu kullanmazsanız oyun deneyimi vs... kalmaz....
ZORLUĞU BARIŞÇILDA OYNAMAYIN!

Oyunda yıkılmış ve terk edilmiş bir adamı kontrol ediyorsun. Bir gün tam yatağına yatacak iken dışarıdan bir ses geliyor... Hemen sandıktan eşyalarını alıp çıkıyorsun. Yolu takip edip neler olduğuna bakmaya gidiyorsun. Ve maceran orada başlıyor!
Sonrasında bir uçağın kaza yaptığını görüyorsun. İncelemek için hemen içerisine giriyorsun ve karşılaştığın ilk şey makinaya benzeyen bir cihaz oluyor. Sandığın içinde bir not buluyorsun. Notta gereksiz birkaç şey yazıyor. Başka bir notta ise "Uçağın önüne bir işaret bıraktım beni bul..." yazıyor. Hemen uçağın önüne gidiyorsun... Sandıktan işareti buluyorsun ve bir not çıkıyor. Notta "100 blok ileride bir mağradayım" yazıyor. Hemen uçağı arkana alarak 100 blok ilerliyorsun ve bir mağara ile karşılaşıyorsun. Mağraya girdiğinde değişik bir alet, profesör ve bir zombi ile karşılaşıyorsun. Mağraya giderken zaten bir kaç zombi öldürmüştün ancak ne olduklarını bilmiyorsun... Doktor(veya profesör farketmez) ile konuşmaya başlıyorsun. Senden cihazına girmeni ve virüs testi yaptırmanı istiyor. Cihaza girip testine başlıyorsun. Test sonucunu inceleyen profesör senin yakın zamanda bir zombiye dönüşeceğini bildiği için cihazı kendini imha moduna alıyor. Alarm çalmaya başlarken uzaktan patlayan bombaların sesleri geliyor(reaktör çekirdekleri) ve tüm mağra havaya uçuyor. SON (Elim ağrıdı bari hikaye için beğenin :D)

Not: ShaderPack kullanıyorsanız daha keyifli bir deneyim yaşarsınız.

LİNK V1: http://s5.dosya.tc/server3/l88o9z/SonUcak.rar.html
ALTERNATİF: http://www.mediafire.com/download/9j8t9f3kamh5gcb/SonUcak.rar
VİRÜS TOTAL:
https://www.virustotal.com/tr/file/...d7e8f134b5cafd330c55009c/analysis/1434750924/

Son düzenleme:

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapini oynadım ve bence iyi bir mapdi.Hikayesi güzeldi fakat fazla kısaydı zaten yazmışsın.Bir dahaki bölümü daha uzun tutmalısın.Birde birdahaki mapin için bir kaç öneri:
1-Basınç plakasıyla konuşma yapma.Onun yerine testfor kullan.Testforla ilgili rehberler internette bulabilirsin.
2-Birdahaki mapinidede yine moblar olucaksa moblardan item düşmesini kapa. doTiledrops false yap

Ve gold nugget sayım:4 :D kesin daha vardı.

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapini oynadım ve bence iyi bir mapdi.Hikayesi güzeldi fakat fazla kısaydı zaten yazmışsın.Bir dahaki bölümü daha uzun tutmalısın.Birde birdahaki mapin için bir kaç öneri:
1-Basınç plakasıyla konuşma yapma.Onun yerine testfor kullan.Testforla ilgili rehberler internette bulabilirsin.
2-Birdahaki mapinidede yine moblar olucaksa moblardan item düşmesini kapa. doTiledrops false yap

Ve gold nugget sayım:4 :D kesin daha vardı.
Oynadığın için teşekkürler! Arkadaşım da demişti tersfor kullan diye diğer bölümde kullanacağım. Moblarıda hallederim saolasın! Ayrıca biliyorum çok kısa oldu basit şeylerde bile çok zorlandım herşeyi unutmuşum :D Ayrıca başlagıç evinin oralarda da vardı gold nugget :D[DOUBLEPOST=1434803516,1434792918][/DOUBLEPOST]GÜNCEL+[DOUBLEPOST=1434811391][/DOUBLEPOST]60 Kişi bakmış 1 tane yorum var oynamayıp oy atan var...

Son düzenleme:

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel haritaydı. 4 altın parçası buldum.

yahyaoyunda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben haritayı indiremiyorum.Medifire'a da koyar mısın? virüstotaldan nasıl indirilir bilmiyorum. Dosya tc de de hata veriyo.

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben haritayı indiremiyorum.Medifire'a da koyar mısın? virüstotaldan nasıl indirilir bilmiyorum. Dosya tc de de hata veriyo.
Şu anda evde değilim eve gidince alternatif link eklerim.

LT28h cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi