Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biraz geç yazdım ama, wine linux da çok performans sağlamıyor, heleki java ile bir program başlatınca 2 tane sanal makine oluyor hiç gerek yok, luncheri linux e göre uyarlamak (ki zaten luncher java tabanlı çok uzun süreceğini sanmıyorum) daha mantıklı. (aslında .exe arşivinden çıkarıp çalıştırdım ama stabil değil)

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saat 13:23 Sunucu kapalı gösteriyor? bakım mı var acaba

13:41 cant connect to server
13:47 sunucu açıldı

Son düzenleme:

nevermore35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Panel üzerindeki destek çalışmıyor. Tıklanılınca 404 not found yazısı çıkıyor.
Ayrıca skyblock sunucusu ne zaman sıfırlanacak. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Düzeltin artık şunu.Launcher bazen F11 deyken kendini küçük ekrana alıyor ve yanıt vermiyor hatası alıyorum bazende kendim tam ekrandan çıkınca yanıt vermiyor hatası alıyorum :(

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünyadaki en sevdiğim sunucuydunuz taaki 1.8 e gecene kadar pc kaldırsa gircem de

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OsX Desteği gelicek mi acaba?

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Panel üzerindeki destek çalışmıyor. Tıklanılınca 404 not found yazısı çıkıyor.
Ayrıca skyblock sunucusu ne zaman sıfırlanacak. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Şuanlık aktif değil üzerinde çalışıyoruz bir kaç gün içinde açılacak.

Düzeltin artık şunu.Launcher bazen F11 deyken kendini küçük ekrana alıyor ve yanıt vermiyor hatası alıyorum bazende kendim tam ekrandan çıkınca yanıt vermiyor hatası alıyorum :(
Daha önce karşılaşmadığımız bir hata fakat araştırıp yeni versiyonlarda çözmeye çalışacağız. :)

Dünyadaki en sevdiğim sunucuydunuz taaki 1.8 e gecene kadar pc kaldırsa gircem de
Çok teşekkür ediyoruz. 1.7 de girebiliyorsanız 1.9 da da sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum :)

Ya bu server nie bu kadar güzel !!!
Çok teşekkürler. Elimizden geldiğince geliştirmeye ve daha kaliteli bir oyun keyfi sunmaya çalışıyoruz :)

OsX Desteği gelicek mi acaba?
Yeni web sitemizde launcherımızın jar versiyonunu da çıkaracağız.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Rush oyununda çok trollüyorlar.Ölüncede çok küfür ediyorlar.Takımı trolleyen kişiler çok tnt alıp patlatıyor altımızı kazıyor düşüyoruz.Bence rush'da takım lideri felan olsun.Birisi takımı trollerse onu atar tabi atması içinde diğer takım üyelerinin oy vermesi gerek böyle bir şey olabilir.Hayal gücü :) Deneyin bence.

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rush oyununda çok trollüyorlar.Ölüncede çok küfür ediyorlar.Takımı trolleyen kişiler çok tnt alıp patlatıyor altımızı kazıyor düşüyoruz.Bence rush'da takım lideri felan olsun.Birisi takımı trollerse onu atar tabi atması içinde diğer takım üyelerinin oy vermesi gerek böyle bir şey olabilir.Hayal gücü :) Deneyin bence.
Tehlikeli bir durum. Destek sistemimiz 1-2 gün içinde açılıyor bu sorunların hepsi giderilecek.

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Daha önce karşılaşmadığımız bir hata fakat araştırıp yeni versiyonlarda çözmeye çalışacağız. :)

Çok teşekkür ediyoruz. 1.7 de girebiliyorsanız 1.9 da da sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum :)

Çok teşekkürler. Elimizden geldiğince geliştirmeye ve daha kaliteli bir oyun keyfi sunmaya çalışıyoruz :)

Kardeş Bilgisayar 1.7.2 Üstünü Kaldırmıyor Sadece 1.7.2 Ve Alt Sürümleri 1.8 Çıkarsa Premium Veya SonOyuncu gibi sunuculara girerim ne işim olur pc çalıştırsa 1.8'i 1.7.2 ye gireyim...?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Destek sistemi oyun içi küfür bildirimi yönünden aktiftir. Diğer destek talep işlemleri web site bölümü tamamlandıktan sonra aktif edilecektir.
Küfür bildirimini oyun içerisinden; /report <nick> şeklinde kullanabilirsiniz.
Diğer kullanımları; /rapor /repor /sikayet /şikayet /küfür