Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sevgili So Yetkilileri Sizden Çok Ama Çok İsdediğim bir şey Var :) Claim Atmak için belirli bir kinar ödüyoruz.Bunu biraz ucuz yapaydınız :)

S

Switcher

Ziyaretçi
Bende launcher acilmiyordu giremiyordum duzeltilmistir ins
Sound.json da kaliyordu bir daha denicem bugun. @IRFN

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sevgili So Yetkilileri Sizden Çok Ama Çok İsdediğim bir şey Var :) Claim Atmak için belirli bir kinar ödüyoruz.Bunu biraz ucuz yapaydınız :)
Kinas miktarını özellikle o miktarda seçtik aksi halde önüne gelen her yeri claimler :) Uğraş ve emek olması gerekiyor.
Ovh emin misiniz? 17 ping alıyorum.
1 Hafta önce sunucu aktarımı gerçekleştirdik. Konu henüz güncellenmedi.
Bende launcher acilmiyordu giremiyordum duzeltilmistir ins
Sound.json da kaliyordu bir daha denicem bugun. @IRFN
Eğer düzelmediyse özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Kinas miktarını özellikle o miktarda seçtik aksi halde önüne gelen her yeri claimler :) Uğraş ve emek olması gerekiyor.

1 Hafta önce sunucu aktarımı gerçekleştirdik. Konu henüz güncellenmedi.

Eğer düzelmediyse özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Bari kısa yoldan akçe nasıl kasarız onu söyleseydiniz :(

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:( hani linux e luncher gelmedi daha :S

sunucuya giremiyen bir benim sanırım yaw bi de linux için yapın biz insan değilmiyik :D

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba son oyuncu yetkilileri mobilden sunucunuza girebilmek istiyorum PC bozuk biliyom saçma ama mobilden sanal PC bile kuramadim m nolur birşeyler ayarlayan benim için

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yeni sitemizde indirme linkleri olacak :)
Bu yeni site ne zaman gelicek. (Şuanki siteniz görünüm kullanım açısından kötü) Ayreyten forumunuzda açtığım bazı konulara hiç cevap alamıyoruz. Kendi forumunuzada biraz aktif olsanız. Yada destek sistemini forum üzerinden değilde başka yolla yapsanız. Ayreyten normal Launcher ile girdiğimde 1.8.9 versiyonu oynuyorum ve hiç fps drop görmedim. Sizin launcherinizle girdiğimde galibe 1.7.4 yada 1.7.2 den kaynaklı olduğunu düşündüğüm fps droplar mevcut. 1.8 kullananlar için 1.8.9 versiyonunu eklermisiniz.

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu yeni site ne zaman gelicek. (Şuanki siteniz görünüm kullanım açısından kötü) Ayreyten forumunuzda açtığım bazı konulara hiç cevap alamıyoruz. Kendi forumunuzada biraz aktif olsanız. Yada destek sistemini forum üzerinden değilde başka yolla yapsanız. Ayreyten normal Launcher ile girdiğimde 1.8.9 versiyonu oynuyorum ve hiç fps drop görmedim. Sizin launcherinizle girdiğimde galibe 1.7.4 yada 1.7.2 den kaynaklı olduğunu düşündüğüm fps droplar mevcut. 1.8 kullananlar için 1.8.9 versiyonunu eklermisiniz.
Yakında şikayetleriniz için kendi sitemiz yenilenecek ve sürüm atlayacağız.

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu yenilenmiş mi ne :D