Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında onuru bende hiç sevmiyorum skyblock 1'de arkadaşlı bug yapmışlardı.Şu skypeı ekleyin sizede yapalım dediler.Bende ekledim.(Tabi vipim)Bana şifreni fln ver sanada yapalım dediler.Bende tabi inanmadım 1-2 gün hep mesaj fln yazdı ikna olmayacağımı anlayınca bıraktı.Qkilav'ın onur hakkındaki düşünceleride doğrudur sevmediği insanı bi bahane bulur kötülük yapar.

Ben Skyblock 1 de Bug vs. Yapmadım Qkilav Benım Çook Yakın Dostum Aynı Zamanda Skyblock 2 de de Onunla Beraber Oynuyorum Zaten. Benım Nasıl Bırı Oldugumu herkes Bılıyor

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Emin olun ki bizde bu durumdan sizin kadar şikayetçiyiz. Ama malesef ki bu hile üreticileri durmak bilmiyor engelleyebildiğimiz kadar engellemeye çalışıyoruz ama her zaman farklı şeyler ile karşımıza çıkıyor bu kişiler o yüzden burada size iş düşüyor oyun oynarken arka planda farps benzeri video programları açık bulunsun hile olduğunu gördüğünüz kişilerin 10 saniye bile videosunu çekseniz yeterlidir. Bizlere bildirin ve bizde gerekeni hemen yapalım.
Ne Kadar Banlansalarda Bıkıp Usanmayacaklar Tekrar Hileyle Gelip Gene Düzeni Bozacaklar Başa Çıkmak Çok Zor bir şey Olur 1 Adamın Hileden Banlıyacağınız Hesap Sayısı 20 Lerden Fazlada Olabilir Gerçi Genede Banlanırsa Belki Uslanıp Akılları Başlarına Gelir Ve Bu Hilecilerden 1 Kişide Olsa Eksilir

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Kadar Banlansalarda Bıkıp Usanmayacaklar Tekrar Hileyle Gelip Gene Düzeni Bozacaklar Başa Çıkmak Çok Zor bir şey Olur 1 Adamın Hileden Banlıyacağınız Hesap Sayısı 20 Lerden Fazlada Olabilir Gerçi Genede Banlanırsa Belki Uslanıp Akılları Başlarına Gelir Ve Bu Hilecilerden 1 Kişide Olsa Eksilir
Aklı Başında Olan Biri Zaten Hile Kullanmaz. Oyunun Amacı Hilesiz Saf Bir Şekilde Oynamak. Hileli Oynayarak Nasıl Zevk Alıyorlar Anlamıyorum

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ve eğer toplumumuzda böyle insanlar olmasaydı şimdiye bu sunucu diğer hepsine kafa tutardı ve hızla gelişirdi :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aklı Başında Olan Biri Zaten Hile Kullanmaz. Oyunun Amacı Hilesiz Saf Bir Şekilde Oynamak. Hileli Oynayarak Nasıl Zevk Alıyorlar Anlamıyorum

Normal hayatta veya oyunda diğerleri uçamıyorken sen yapabiliyorsan oldukça zevklidir aslında. Ama gerekli edeple gerek toplum kuralları gerekse ahlak kuralları çerçevesinde bunun yapılmaması gerektiğini bilir. Ama herkes de bunu bulmak imkansız elbette.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Egolarını Tatmin Ediyorlar Eşit Şartlarda Olupta Sadece Taktiğin Ekibin ve Şanşın Kazandığı Bir Oyunu Değil Hilenin Kazandığı Oyunu Seviyorlar Yapacak Bir şey Yok
Ve eğer toplumumuzda böyle insanlar olmasaydı şimdiye bu sunucu diğer hepsine kafa tutardı ve hızla gelişirdi :)
Hilesiz Premium Sunucu Bile Bulunmazken Bir Crached Sunucuda Nasıl Hilesiz Ortam Belirlersinki :) Premiumda Ban Yeme Korkusundan Hile Açamıyorlar Ama Crached Sunucuda Ban Yiyen Yeni Hesapla Geliyor Durum Böyle Olunca Hileyi Engellemek İmkansız

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Speaw Factionu kapattınız artık Millet tadımlık giriyor servere birkaç oyun atıp çıkıyor.
Tek Profesyonel Emek Faction Sunucu Sizdiniz factionu kapattınız kalbimizi kırdınız:(

RememberMe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eskisi gibi değil server eskiden adminler tepesine bindirip ucurdukları zamanlar, tek 1 parkurun spawnın altında olduğu zaman çok güzeldi şimdi çok çoluk doldu :(

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskisi gibi değil server eskiden adminler tepesine bindirip ucurdukları zamanlar, tek 1 parkurun spawnın altında olduğu zaman çok güzeldi şimdi çok çoluk doldu :(
Eskiden oyuncu az vakit boldu fakat şimdi oyuncu fazla ve vakit çok dar o yüzden oyuncularımızla fazla vakit geçiremiyoruz. Ayrıca Türkiyede minecraft oynayan oyuncuların yaş ortalamasını alırsak bu oran pekde yüksek bu yüzden Yaş seviyesini pek yüksek çıtada tutmamak lazım :)

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde şöyle bir uygulama getirseniz mesela bir VİP ban yedi ve vip süresinden gidiyor bunun için bir uygulama mesela şunu yapabilirsiniz ban yediği kadar süreyi o kişinin VIP süresine ekleyebilirsiniz en azından kaybı olmaz.

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birde şöyle bir uygulama getirseniz mesela bir VİP ban yedi ve vip süresinden gidiyor bunun için bir uygulama mesela şunu yapabilirsiniz ban yediği kadar süreyi o kişinin VIP süresine ekleyebilirsiniz en azından kaybı olmaz.
Ban dediğimiz şeyin ceza olduğu biliniyor eğer böyle bir uygulama getirirsek ceza denmez.

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ban dediğimiz şeyin ceza olduğu biliniyor eğer böyle bir uygulama getirirsek ceza denmez.
O Konuda sizde haklısınız doğrusu :D zaten VIP olup benden başka hack kullanan yoktur :D 1 Kez ban yedim :D Bir daha SonOyuncuda hile kullanmam :D Ban Yedikten Sonra gördüğüm küfürü bile ss aldım yolladım :D Şimdi VIP bitti SonOyuncu'ya adımımı bile atmıyorum ama tekrar dönecem :D he bir sorum var SkyBlock 1 deki adalar sıfırlanmaz değilmi cok ugrasmıstım :) Beni Hatılarsın Bi Ara Spawnda Sağa Sola Gidiyodun Yüz Yüze seni takip ediyodum hep bana Fake atıyodun as:D AS:D

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O Konuda sizde haklısınız doğrusu :D zaten VIP olup benden başka hack kullanan yoktur :D 1 Kez ban yedim :D Bir daha SonOyuncuda hile kullanmam :D Ban Yedikten Sonra gördüğüm küfürü bile ss aldım yolladım :D Şimdi VIP bitti SonOyuncu'ya adımımı bile atmıyorum ama tekrar dönecem :D he bir sorum var SkyBlock 1 deki adalar sıfırlanmaz değilmi cok ugrasmıstım :) Beni Hatılarsın Bi Ara Spawnda Sağa Sola Gidiyodun Yüz Yüze seni takip ediyodum hep bana Fake atıyodun as:D AS:D
Sıfırlanmaz. (Sunucu şirketinde bir yangın çıkmazsa) :p işin espirisi tabi o. Genelde spawnda dolaşırken ordan oraya zıplıyorsam birşeyler düşünüyorum demektir fazla bakmıyorum oyuna :) o anda sadece zıplamaya ve düşünmeye odaklanıyorum. ahaha :D

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Konuda sizde haklısınız doğrusu :D zaten VIP olup benden başka hack kullanan yoktur :D 1 Kez ban yedim :D Bir daha SonOyuncuda hile kullanmam :D Ban Yedikten Sonra gördüğüm küfürü bile ss aldım yolladım :D Şimdi VIP bitti SonOyuncu'ya adımımı bile atmıyorum ama tekrar dönecem :D he bir sorum var SkyBlock 1 deki adalar sıfırlanmaz değilmi cok ugrasmıstım :)
Sıfırlanmaz. (Sunucu şirketinde bir yangın çıkmazsa) :p işin espirisi tabi o. Genelde spawnda dolaşırken ordan oraya zıplıyorsam birşeyler düşünüyorum demektir fazla bakmıyorum oyuna :) o anda sadece zıplamaya ve düşünmeye odaklanıyorum. ahaha :D
Lağğğnn Saatlerce Ben Senle Uğraştım insan takip etme git oyun oyna der A:Sd :SD