Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tamam. Kesin şunu! Burada tartışmayın!

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk minecraft Yıllarımda sizin sunucuda takılmıstım CandyMc Vardı sizden sonra sonoyuncu oldu ama üst sürümlere geçti die yükleyemedim ve 2013de sonoyuncuyla tanıştım gayet bir başarılı bir sunucu pluginler sağlam yaş olarak çocukta deilsiniz lag çok nadir girer ama genede süper sunucu ^^

VitesMahmut

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk minecraft Yıllarımda sizin sunucuda takılmıstım CandyMc Vardı sizden sonra sonoyuncu oldu ama üst sürümlere geçti die yükleyemedim ve 2013de sonoyuncuyla tanıştım gayet bir başarılı bir sunucu pluginler sağlam yaş olarak çocukta deilsiniz lag çok nadir girer ama genede süper sunucu ^^
candy craft bizden sonra acildi diye biliyorum ben

61Razz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu türden Rush var ve şu an en çok oynanan oyunumuz sanırım Rush. Klasik değil de, yeni soluklu takım oyunları getirebiliriz ileride.[DOUBLEPOST=1408112326,1408112271][/DOUBLEPOST]
Oyun içerisinde bir zorunlulukları yok, ama yetkileri var. Gönüllü olarak oyunculara yardımcı olabilirler. Bunun dışında istedikleri oyunu oynamakta serbesttirler.
Asistanların asıl görevi TeamSpeak3 sunucusunun destek bölümünde oyunculara destek olmaktır.
Diğelim asistanım.Mikrofon zorunlulukları varmı yoksa yazabilirler mi?Tabi tsnin asıl görevi konuşmak diye cevap verebilirsiniz.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
AFEDERSIN DE YAŞIMI SORAN OLDUMU KI ??
KÜCÜK BÜYÜK HERKESİN BU TÜR FORUM SİTELERİNDE ADABLI KONUŞMASI GEREKİR
ONE OYLE UFAKLIK FALAN KIMI KÜCÜMSÜYORSUN KİMİ AŞAĞILIYORSUN SEN
Afedersin de yaşımı soran oldumu ki?
çük büyük herkesin bu tür forum sitelerinde adaplı konuşması gerekir.
O ne öyle ufaklık falan,kimiçümsüyorsun, kimi aşağılıyorsun sen?

Vay canına türkçe öğretmenine boşuna maaş veriyorlar.