Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server 1.8 versiyonuna geçicek mi ? 1.8 de craklilerin skini olmayacak ve bu yüzden premium üyeler onlarla dalga geçebilir ve galiba 1.8 için bukkit yok yani crak serverler 1.8 é geçemeyecek diye bir söylenti var doğrumudur?

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server 1.8 versiyonuna geçicek mi ? 1.8 de craklilerin skini olmayacak ve bu yüzden premium üyeler onlarla dalga geçebilir ve galiba 1.8 için bukkit yok yani crak serverler 1.8 é geçemeyecek diye bir söylenti var doğrumudur?
1.8 e geçmeyi planlamıyoruz fakat eğer skin konusunda bir çözüm bulabilirsek neden olmasın :)

R

Reloven

Ziyaretçi
1.8'de Eğer Sunucu Crack İse Kullanıcı Premium Olsa Dahi Skini Alex Olarak Gözüküyor herkes Aynı Olucak Yani.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek düzgün yazamıyorum telefon kendi kendine düzenlemeler yapıyor geçen bir arkadaşıma ewt yazdım düzenlediğini zannedip pıçakla yazdı bu tarz düzenlemeler yüzünden iyi yazmaya korkuyorum çok saçma şeylere çevirecek diye

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum

İyim teşekkürler :)
Neredeyse tüm bildirimlerime cevap verdiğin için teşekkürler şu an en sevdiğim adminsin bi aralar speaw dı ama artık ondan nefret ediyorum [emoji1] ve bunun için haklı bir sebebim var aslında haklı olmaktan çok komik ama benim için can sıkıcı bir olay idi

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neredeyse tüm bildirimlerime cevap verdiğin için teşekkürler şu an en sevdiğim adminsin bi aralar speaw dı ama artık ondan nefret ediyorum [emoji1] ve bunun için haklı bir sebebim var aslında haklı olmaktan çok komik ama benim için can sıkıcı bir olay idi

Guncraft ı kapatması ? xd xd xd