Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Açılacak olan sunucu crack mi olsun premium mu?

• Kullanılan toplam oy
    328

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
tabikide premium olacak hadi gencler beni göremiceniz serverde aslada göremiceksiniz
ve aslada premium bir başka severde asla göremiceksiniz cünkü bir oyuna harclıgımdan telefonum ile 5 tl yatırdım diye ceza alan ben 50 lirayı nasıl mcye vericem acaba halime üzülüyorum size iyi eglenceler
50degil la 60 tl :-)

Sent from my iPod using Tapatalk

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
espiri gibi olcak ama evet @IRFN bugün yanında kim var sayın sanatçı adnan ,,,,, ses :adSKJNGJRWSJKDGWSj şaka şaka sonoyuncuyu seviyoz cracli olsa daha iyi TÜRKİYE nin MCSG si gibi bir şey :D

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı arkadaşlar crackli oynamanın doğru olduğunu düşünüyor fakat bu resmen emek hırsızlığıdır, mojang şirketinin size sunuduğu bu oyunun karşılığını verin bi zahmet sanki sizden ayda 60 tl istiyo 1 kere alıyosunuz tum surunlerde kullana biliyorsunuz crackli oynayanların hiçbir hakkı yoktur bunu sakın unutmayın.

CraftBrain'den herleze selamlar..

osdurdas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium derken? sonoyuncu Premium deilki[DOUBLEPOST=1410700858,1410700797][/DOUBLEPOST]yeni sunucu umarım Premium olur
crack olursa oda hack dolar

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Allah aşkına şu adam gibi düşünenler bir daha benden alıntı yapmasınlar.
Ben kaç kere anlattım ben de milletin hakkını yemek istemiyorum diye.Bilmeden konuşuyorsun.Sanki çok durumum var da premium almıyorum.
durumun umurum da değil sonuçta crackli oynuyorsun. durumunun iyi ya da kötü olması iyi bir bahane değil

SonGünMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlginç, premium önde gidiyor. Bu kadar çok premium oyuncu var mı ki ülkemizde :D
Telefon Onaylı Bir Server Daha Harika Olur Kaliteli Oluyo Her Önüne Gelen Hurra Die Giremio Karar Sizin Ama Telefonla Olursa Emin Olabilirsinizki Sunucudan Çıkmak İstemezler Mantıklı Bir Proje Ve Açılmasını Dört Gözle Bekliyorum ...

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@IRFN adı Experiences olabilir saçma gözüküyo ama türkçesi yaşantı demek uydur bu tip bir şey

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bu projeyi sizden once yapmayu dusunuyorum tabikide minecity gibi degil Arma 3 savas sumilasyonu sunucu acicam gercek yasam tarzi ama bu sunucu acilirsa acmiyucam :D