Son güncelleme ile alakalı ekran görüntüleri

minecraft'ın sonu iyi ye mi gidiyor kötü ye mi?

• Kullanılan toplam oy
    17

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. En son gelen test sürümünde yeni bloklar geldi. Ama paylaşan olmamış ben paylaşayım dedim :)

Yeni gelen beton blok ve tozları

TerraCotta önlü arkalı
Ön

Arka

Tabii Düzgün biçimde yerleştirilirse güzel kapılar da olabilir :)

İyi günler efendim :)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pek çok kişi Mojang'ın saçmaladığını, Minecraft'ın artık Minecraft olmadığını falan düşünüyor fakat bu blokları kullanmak istemiyorsanız kimse sizi kullanmanız için zorlamıyor :)

"minecraft'ın sonu iyi ye mi gidiyor kötü ye mi?" sorusunu evet şeklinde yanıtlayan 2 kişiyi buradan tebrik ediyorum.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pek çok kişi Mojang'ın saçmaladığını, Minecraft'ın artık Minecraft olmadığını falan düşünüyor fakat bu blokları kullanmak istemiyorsanız kimse sizi kullanmanız için zorlamıyor :)

"minecraft'ın sonu iyi ye mi gidiyor kötü ye mi?" sorusunu evet şeklinde yanıtlayan 2 kişiyi buradan tebrik ediyorum.
Zaten Mojang'ın saçmaladığını düşünenler, yeniliklere ayak uyduramayanlar. Şahsen renk paletinin değişmesi ve artık yün kullanmak gerekmemesi harika. Şu tembel arkadaşlar yeni sürümlere ayak uydursa da sunucularımızı 1.12 sürümlerine taşısak. Ancak piyasanın yarısından fazlası 1.7 ve gözleri hile ile dolu olduğu için sonuç 100/100 değil bu olacak: 100/2...

Yeni çıkan sürümleri hala test etmedim.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence iyiye gidiyor, son gelen güncellemeler de çok güzel.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft çok çabuk gelişti. Çoğumuz bunu kaldıramadığımız için (örn ben. 1.9 sürümüne yeni geçmeye çalışıyorum haala) eski sürümlerde takılıyoruz. Mesela 1.5.2 sürümünde redstone update oldu. Huni filan geldi. Ufak güncelleme olduğu için çok çabuk geçebildik. 1.6 sürümünde atlar geldi biraz tereddüt filan ettik ama yinede geçtik. Yenilikler çok büyük ve çabuk geldiği için bunları haliyle kaldıramadık. Ama ufak ufak gelseydi şu an herkes 1.12 sürümündeydi. Mesela kuş filan gelse. El yapımı PipeShot tarzı silah ve yeni madenler ve bu madenlerden item ve eşyalar filan yapılsa çok çabuk teşvik edecek. 1 kuş 1 silah 1 maden 4 zırh 6 alet 2 eşya gibi. Ama yukarıda gördüğünüz üzere kaç çeşit blok gelmiş. Ölümsüzlük totemini daha sindiremedik. Onları yapamıyoruz bunları istiyorlar :D O değilde minecraftta yeni silahlar gelir ise bu bile teşvik eder zaten.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft çok çabuk gelişti. Çoğumuz bunu kaldıramadığımız için (örn ben. 1.9 sürümüne yeni geçmeye çalışıyorum haala) eski sürümlerde takılıyoruz. Mesela 1.5.2 sürümünde redstone update oldu. Huni filan geldi. Ufak güncelleme olduğu için çok çabuk geçebildik. 1.6 sürümünde atlar geldi biraz tereddüt filan ettik ama yinede geçtik. Yenilikler çok büyük ve çabuk geldiği için bunları haliyle kaldıramadık. Ama ufak ufak gelseydi şu an herkes 1.12 sürümündeydi. Mesela kuş filan gelse. El yapımı PipeShot tarzı silah ve yeni madenler ve bu madenlerden item ve eşyalar filan yapılsa çok çabuk teşvik edecek. 1 kuş 1 silah 1 maden 4 zırh 6 alet 2 eşya gibi. Ama yukarıda gördüğünüz üzere kaç çeşit blok gelmiş. Ölümsüzlük totemini daha sindiremedik. Onları yapamıyoruz bunları istiyorlar :D O değilde minecraftta yeni silahlar gelir ise bu bile teşvik eder zaten.
Sorun geçmek değil. Geçmesine geçerdik ancak herkes 1.7 seviyor ve biz de yeni sürümlere oyuncu kaybından geçmiyoruz.