Son derece iyi builderlere ihtiyacım var

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni bir harita yapmak istiyorum.Maden temalı.İyi mağara yapabilenlere ihtiyacım var.Builderimin iyi olduğunu düşünüyorum ama yapımı çok zahmetli olur.

Surivol bir harita madende ilerlerken hayatta kalmaya çalışacağız.Mağaralarda çeşitli engeller olacak.Bizim elimizde bir kazma var.Bu kazma ile sadece kaldırım taşlarını kırabileceğiz.Kaynak toplayabiliriz.Her yer karanlık olduğundan meşaleleri düzenli kullanmalıyız.Çünkü her yer karanlık.Aydınlatma bize kalacak.Madende ilerledikçe bize verilen çeşitli eşyalar daha çok işe yarayacak.Yer altındaki bir ağacı kesip, çalışma masası yapacağız mesela.Bazı yerlerdeki yer altı bitkilerini(otları) kullanarak tohum elde edeceğiz.Çapa yapıp.Kemik tozu ile buğdayları büyüteceğiz ve ekmek-yemek- olacak.

Kendine güvenen varsa bana özel mesaj atsın.Yaptığı bir mağaranın resmini çekerse çok iyi olur.

[BL] Caner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[BL] KADİR VE BEN [BL] CANER [BL] Türkiye firmasının kurucusuyuz servere kale lazım ise 3 güne bitirebiliriz

[BL] Caner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam kolay mağara istediğiniz özellikleri diamond sayıları vb.lerini lütfen bize bildiriniz

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sana yakın zamanda örnek göstericem.Şu an olmaz.

[BL] Caner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
skype varsa bizle gelebilirsin bakabilirsin?

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende yaparım tuzakları söyle yaparız en ilk server ippini ver de