Son ? 2. Bölüm Notchun Doğuşu

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Otis koşabildiği kadar koşarken aklına kara kara şeyler geliyordu Otisin ayağı kaydı ve düştü siyah şapkalı adam onu ayağa kaldırdı Otis teşekkür etti. Ve tanıştılar;Merhaba benim adım Otis senin Adın nedir ? dedi. Şapkalı adam dediki :Benim adımda isimsiz ismimi bilmemelisin dedi şimdi gelde şu hero krallığının şovalyeyelerini öldürelim dedi isimsiz ona bir demir kılıç verdi bir adette zırh birlikte savaşmaya başladılar bir süre sonra hepsini kıtladılar oradan uzaklaşırken yaralı bir asker bağırdı : BURAYA GELİN ! diye bağırdı İsimsiz : ben giderim sen beni koru dedi. Ve isimsiz yanından uzaklaştı askere eğildi Kralım Herobrine Sizi gebertecek kaçın buradan Notch canınız için kaçın dedikten sonra oracıkta canını verdi . Otis askerin verdiği ismi duymamıştı Otis sordu ne dedi ? Notch : hiçbirşey. karar verdiler gidip bir ev kuracaklardı Otis odun topladı Notch ise taş beraber güzel ve şirin bir yaptılar yataklarını koydular ve uyudular herzamanki gibi Otis kalktığında elinde bir Donat vardı diğer elindede sos vardı Notch dediki sanırım gece bir ziyafet Çektin Otis :D . dedi İkiside gülmeye başladı ve dediki hadi gidelim ve biraz kömür bulalım dedi kazmalarını yaptılar ve ve madene indiler kömürleri buldular evlerine döndüklerinde ev alev alev yanıyordu Notch bağırdı : SENİN A**** Koyayım HeroBrineeeeee ! diye bağrıdı Otis hey adamım bağırmana gerek yok hem bu senin dediğin Herobrine da kim oluyor ve evimizi neden yaktı Notch: demek herşeyi öğrenme vaktin geldi .dedi Yıllar yıllar önce ben doğduğumda herobrineda doğmuştu ikimiz aynı anda aynı saniyede doğmuştuk o kötü ve zengin bir ailenin oğluydu ben ise çok fakir olmasada fakir bir ailenin oğluydum bir ara aileler kendi aralarında kavga etti. Herobrinenın babası gözlerim önünde babamı ve annemi katletti ben ve ağabeyim kaçtık beni kucağına aldı ve uzaklara kaçtık düşünsene üzerimizde hiçbir malzememiz yoktu bende kendime yemin ettim o pisliğin ailesini ve kendini katledecektim ama büyüdük ve o bir krallık kurdu tonlarca şovalyesi oldu bende halk arasında Notch olarak anıldım bunun anlamı Herzaman kendine inanandı bende seni buldum ve bana yardım etmeni istiyorum peki bu işte berabermiyiz diye bağırdı . Otiste: tabii ki beraberiz dostum tabii ki bir iki gün sonra otis ve notch bir villa yapmışlardı kendilerini elmas zırhlar kılıçlar ve tonla yemek bulmuşlardı atlarını zırhladılar ve yola koyuldular ikisindede büyülü malzemeler vardı köyleri yağmalamıştılar kaleye ulaştılar nöbetçilerin yanına geldiler ve kapıyı açın dediler
Nöbetçiler asla diye bağırdılar sonra maskelerini taktılar bunla V for Vendettadaki maskelerdi :) ve bizi zorlamak istemessiniz dediler.
nöbetçiler açmayız dediler notch ve otis oracıkta 2 nöbetçiyi katletti sonra bir at sesi duyuldu evet Bu Steveydi Otisin eniyi arkadaşı steve yanlarına geldi Stevede altından zırh ve bir yay vardı Steve şöyle dedi hey hadi şu ırıspı çıcıklarını katledelim dedi notch küfür etmeyin dedi ve bağırdılar atlılar geliyor kapıyı açııııınnnnn diye bağırdılar kapı açıldı içerde tonla ama tonla nöbetçi vardı gerçek savaş başladı oklar hançerler kılıçlar havalarda dolaşıyordu o sırada atın üstündeki Steve ' nin sırtına bir ok saplandı bunu atan Herobrinenın oğluydu steve'nin omur iliğine giren ok çıktı ama Steve hareket edemiyordu Otis atından ayakta atladı ve Stevenin yanına koştu Notch'a bağırdı Notch Sen git biz bu şerroları alırız dedi Notch tamam dedi Ve ilerlemeye başladı notch koşarken askerler birbirlerini vuruyordu Otis yaralı arkadaşına bir yay verdi 1 stackta ok bunlarlar kendini koru ve banada yardımcı ol dedi . Steve acılı bir sesle tamam dedi . Notch ise herobrinenın odasına ulaşmak üzereydi odanın önüne geldi ve kapıyı kırdı herobrine içerdeydi yanında bir kız vardı bu herobrinenın karısıydı karısı kaçarken karısını öldürdü . Ve sıra herobrine gelmişti herobrine yaklaştı ve sonun geldi dostum dedi. Ve oracıkta herobrineı katletti ve cesedini camdan aşşağı attı . Sonra ailesinin odasında çıktı kapıyı sakince açtı ve Siz benim ailemi katlettiniz bayım şimdi bende sizin ailenizi katleteceğim ilk önce kızını ondan sonra oğlunuzu katlettim şimdi sıra sizde ve babasına yaklaştı o sırada Otis çabuk adamım manyak bir grup geliyor Notch hemen babası ve onun karısını katletti ve oradan uzaklaştılar. Ve bu hikayenin sonuda geldi Eğer beğenidyseniz lütfen yorum yazın

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkürler beğeninizi eksik etmeyin yakında 3.4. ve 5. bölüm gelcek ama bunlar yeni bir başlangıç olacak