Soğan KAFALAR! Kanalımız açılmıştır...

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalarr!

Ben soğan kafalardan Arda Doğan şimdi kısaca size kanalımızı tanıtacağım -.-

27 Ekim 2013'de kanalımızı Evren Doğan arkadaşım ile sadece 15 dakika içerisinde karar alıp kurmuştuk. Ve o günden bu yana sadece Minecraft Survival (1.7.2) sürümüne başlayabildik İlk bölümümüz de şurada hemen;

Neyse konumuza dönelim, planlarımız şöyle arkadaşlar ilk olarak 1 sezon Minecraft hayatta kalma modunu çekeceğiz ve 2. sezon'da ise Minecraft FTB unleashed'a başlayacağız. Tabii eğer sizler bize birazcık destek olursanız :p

Şöyle planlarımız var Minecraft 2.sezona geçene kadar arada indie korku oyunları ve tadından yenmeyen diğer korku oyunlarından yani bilindik olanlarından oynayacağız webcam bile kurmayı planlıyoruz, bize sorarsanız çok eğlenceli olacak.

Tüm Desteğiniz için şimdiden teşekkürler :)

2.Bölüm :

3.Bölüm:

4.Bölüm :

6. Bölüm :

Son düzenleme:

SerhatAcar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende Gelebilirmiyim Kanala ?? Micim Var Minecraft Var Skype Var
Build:Çok İyi
Server Açıcam Yakında Sizide Yetkili Yaparım

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skypedan konuşabiliriz istersen, ekliyorum seni. Akşam üstü 5-6 gibi buralarda olursan konuşabiliriz ve server açıp bizi yetkili yapmana da gerek yok :)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanalınızın Çok İyi Gideceğinden Eminim
Başarılar Diliyorum.

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yeni serilere başlıyoruz, Minecraft'den 3 mapin videoları bitmiş şekilde hazır bile. Ayriyetten Battlefield 3 satın aldık, Sniper Elite Zombie Army 2'de var elimizde, kısaca çok eğlenceli zamanlar bizi bekliyor ^^ desteğiniz için teşekkürler.