wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roleplay sunucuları var, mmorpg olmayanlardan söz ediyorum.

Eğer öğrenebilirseniz onlara gidin :)
Yeterince iyi rol yapabiliyorum bir buçuk saat uğraşıp yaptığım başvurum kabul edilmeyince sanırım şu an kastettiğin serverden vaz geçtim (Türkiyede açık olan tek rpg var)[DOUBLEPOST=1440001032,1440000992][/DOUBLEPOST]
trdeki rp anlayışı,
knk boss kesek enç basak yada sew olan 1 yazsın. Rp istiyorsanız başka platformları öneririm.
1

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlatayım Premium İseniz Mineplex Hypixel Cubecraft HiveMC vB Crack İseniz play.guildcraft.org

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buyrun Modlu Faction Sunucu Türünün İlk Örnegi Gibi

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
play.guildcraft.org yazdım zaten zamanımda preydi şimdi bilmiyorum

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeterince iyi rol yapabiliyorum bir buçuk saat uğraşıp yaptığım başvurum kabul edilmeyince sanırım şu an kastettiğin serverden vaz geçtim (Türkiyede açık olan tek rpg var)[DOUBLEPOST=1440001032,1440000992][/DOUBLEPOST]
1
Hayır, tek rp sunucusu yok.

Sadece bilmiyorsun, çünkü bu sitede reklamı yapılmadı ve yönetim bu siteye reklamını vermek istemiyor :D

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim önerdiğime gel 1.7.10 forge ile 1 GB ramı olan bile rahatlıkla oynayacak kasma sorununu optifine ile gideriyosunuz ve serverimizde eylenceli modlarla oynuyorsunuz :D gerçekci silahlar gerçekci elma agaçları armut muz gibi birçok agaç sonra futbol modu var ama sahası yapılcak :)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, tek rp sunucusu yok.

Sadece bilmiyorsun, çünkü bu sitede reklamı yapılmadı ve yönetim bu siteye reklamını vermek istemiyor :D
Bedava reklam şansını onlar kaçırdıysa ben ne yapayım :/ forumu falan varsa mesaj at bakayım[DOUBLEPOST=1440001419,1440001386][/DOUBLEPOST]
benim önerdiğime gel 1.7.10 forge ile 1 GB ramı olan bile rahatlıkla oynayacak kasma sorununu optifine ile gideriyosunuz ve serverimizde eylenceli modlarla oynuyorsunuz :D gerçekci silahlar gerçekci elma agaçları armut muz gibi birçok agaç sonra futbol modu var ama sahası yapılcak :)
modla forgeyle uğraşmaya üşeniyorum

CMPedro

MONSTER
En iyi cevaplar
0
Eğer Faction Server Açarsanız Hemen Gelirim Benden İyisi Yoktur Faction Serverda Öyle Diyim :)