Soartex Fanver Sorunu!!!!!! Yardım plsssss

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben Soartex Fanver Texture Pack'i indirdim. Fakat uzun bir süre oldu hala yüklenemedi oyun içinde. Yerdeki lavlar dışında hiçbir şey yok. Lütfen yardıııııımmmmmm. :blase:

minecrafci05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl yapacaz biri atlatsaydı ingilizcem iyi değil yanlış bir şey yapıpda özellini kaybetmesin

CreativePlayer

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ne Oluyor Sende Bende Topraklar Yanıyo Olarak Gözüküyo

Çözümü MC Pacher adındaki bir program minecraft'tın kendi grafikleri 16x16 boyutunda yani berbat :D eğer 16x16 boyutundan büyük bir görüntü paketi kurduysan normaldir MC pacher programını indir HD textures ve HD fond u işaretle better glass, better grass ve random mobs seçeneğinide öneririm ama HD leri işaretle sorun çözülür

mstk9715

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hesap aldım ama giremiyorum neden giremiyorum bilen varsa lütfen söylesin

yookya123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benimde ilk baçta yanıyodu mc patcher yükleyin mis gibi gösterir hd texture packları

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düzeldi teşekkür ederim azcık ufacık kasıyor ama ayarları düşürürsem heralde düzelir.

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çözümü MC Pacher adındaki bir program minecraft'tın kendi grafikleri 16x16 boyutunda yani berbat :D eğer 16x16 boyutundan büyük bir görüntü paketi kurduysan normaldir MC pacher programını indir HD textures ve HD fond u işaretle better glass, better grass ve random mobs seçeneğinide öneririm ama HD leri işaretle sorun çözülür

ADAM cevaplamış hiç anlatmıyorum.
Düzeldi teşekkür ederim azcık ufacık kasıyor ama ayarları düşürürsem heralde düzelir.
Optifine yükle kasma çok azalır.

beyler çözülmüş gibi gözüküyor konu ama yinede anlatıyım.

Class sadece beklemelisin.Bendede öyle oluyor sorun etme bunu.

Ne Oluyor Sende Bende Topraklar Yanıyo Olarak Gözüküyo
Optifine yüklemelisin veya McPatcherle Patch atmalısın.Önerim Optifine.Daha geniş bir şekilde options yüklüyor ve okçulukta mükemmel olan Zoom özelliği var.