S'o Network Creative Bölümü: +18, Küfürler, Rezil Laf Yarışmları

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eklentilerini devre dışı bırakıp kendi forumunda paylaş burayı kirletme. (Küfürler hoş değil o sebeple söyledim)

Bu arada cracklilerin acınacak hali yok doğrusu param yok diyorsun o zaman her ay internet nasıl ödüyorsun sonra nasıl bilgisayar aldın yada hiç paran yoksa minecraft oynama zorunlu musun ?

Git bedava oyun oyna.

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya yine girilebilir (oyunlar güzel iyi tamam) ancak sunucu küfürden geçilmiyor. Bence de bir şeyler yapılması lazım. @ServerciArda küfürün cezası bildiğim kadarıyla (bu sunucuda) 5 (beş) gün. Ama yine de etkili olmadığı, gördüğüm cümlelerden apaçık ortada.

Sandwich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eklentilerini devre dışı bırakıp kendi forumunda paylaş burayı kirletme. (Küfürler hoş değil o sebeple söyledim)

Bu arada cracklilerin acınacak hali yok doğrusu param yok diyorsun o zaman her ay internet nasıl ödüyorsun sonra nasıl bilgisayar aldın yada hiç paran yoksa minecraft oynama zorunlu musun ?

Git bedava oyun oyna.

Benim Forumum Burası . Ben Burda Takılırım. Ama Merak Etme O Sunucunun Sitesindede Paylaştım. Burda paylaşmamın sebebi ise SonOyuncu Kullanıcılarının Daha Bilgili Olması

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
S'O bedava , iyi ve Türk diye %50 ' si çoluk çocuk

Gumball243

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım çok haklısın bunlar bizim gelecek neslimizi pisletecek olan serseriler ne olsunlarki? Şu an onlara demek istediğim tek şey özür dilerim insanlar.Bunu çok hak ediyorlar.Hatta son zamanlarda küfürü %50 oranlar arttırdı bu özür dilerim insanlar :sinirli::sinirli::sinirli:

Sandwich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım çok haklısın bunlar bizim gelecek neslimizi pisletecek olan serseriler ne olsunlarki? Şu an onlara demek istediğim tek şey özür dilerim insanlar.Bunu çok hak ediyorlar.Hatta son zamanlarda küfürü %50 oranlar arttırdı bu özür dilerim insanlar :sinirli::sinirli::sinirli:
Haklısın. ve Bu Sorun Düzeltilmesse Er Yada Geç SO'yu BIRAKACAĞIM

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaşı 10 olmuş çocuk oyunda bana ana bacı sövüyo uyarıyorum sendenmi öğreneceğim ahlakı diyo ben o yüzden bıraktım SO yu

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamlar serverle ilgilenmiyoki!
Ban falan da atmıyolar!

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SO Network'te alım vb. olaylar yok. En kötü tarafı da bu, küfür yarışmaları çok yaygın. Tavsiyem yabancı HUB'larda oynayın, özellikle iyi olanlarında.

kukon11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
en iyisi premium serverlar yabancı küfür olmuyo