Snowy Mountains l Block.Magician

BlockMagician

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Herkese Merhabalar,
Bugün siz, değerli seyircilerime,forumdaki ilk yapıtım olacak bu güzel kar beyazı dağları sunacağım.Dağlar biz mimarların bir şeyler inşa etmesine olanak sağlayacak kadar büyük ve geniş bunu hepimiz biliyoruz,değilmi ?Bu yüzden çoğu yapımızda bu güzelim dünya harikalarını kullanıyoruz , fakat bazen mimarların voxeldir,world painterdir bunlara yeteneği olmayabiliyor.Bu bir eksik mi ? tabii ki de değil.Bugün bu açığı kapatmak için burdayım.Eğer beni ciddiye alıcak iseniz sizin için seve seve güzel terrainler yapabilirim.

En aşağıdaki yorum yap kısmından düşüncenizi belirttikten sonra bana konu vasıtasıyla veya özel mesaj atarak istediğiniz terraini tarif edebilirsiniz.Elimden geldiğince yaz boyu her hafta 1 ya da 2 mimar takımına bu terrainleri hediye ediceğim.İstek az olursa yapıcak bir şey yok üzgünüm :)

Bugün sihirli değneğimden çıkan bu dağları paylaşıcağım,isteyen bir takım olursa dediğim gibi bana ulaşabilirler!
''Ferman padişahın , dağlar bizimdir!''

RENDER'ım

ARKADAŞLAR lütfen world painter vb programları küçümsemeyin,okadar yapması kolaysa kendiniz deniyebilirsiniz.gayet emek sarfedilmiştir

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Gayet iyi olmuş , Başarılarının Devamını dilerim :)

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Forumun ihtiyacı lazım böyle terraformculara . Yeni gelmişsin hoşgeldin :)
Güzel olmuş ama geliştirilebilir.

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İlk olarak hoşgeldin :)
Çalışmaya bakarsak başarılı olmuş :)

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Küçümsemiyorum, güzel olmuş.
Fakat WorldPainter kullandım ve kullanması çok kolay.
Kullanan kişinin programı öğrenmesi 1 saat, kendi fırçalarını yapmayı öğrenmesi 15 dakika en fazla.
Sadece boş zaman gerekiyor.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal olsun ne diyim. Laf yok :D Aramıza hoş geldin umarız forumda iyi zaman geçirirsin

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Güzel olmuş, diğer yapılarının ne olacağını merak ediyorum.

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçümsemek. Seni küçümsedim. Çünkü sen küçüksün ._. Haritaya gelirsek gayet yapımı basit. Hatta anlatabilirim çok basit;

...Adım 1) WorldPainter indirin.
...Adım 2) WorldPainter açın.
...Adım 3) WP Dünya oluşturun.
...Adım 4) Dünya'nın sol köşesinde bulunan simetrik ve sayısal değerdeki birimlerden birini seçerek hepsini tek tek öğrenmeye çalışın.
...Adım 5) Simetrik değerlerin küsüratlı birimlerinin karekökünü hesap eden Programın Dünya üzerinde ki merdiyenler doğrultusun da dağ çıkmaya başlayın.
...Adım 6) Dağlara özel efektler eklemek için Kar vs. değerli sol menüden seçin. Tabi bulabilirseniz.
...Adım 7) O karları o Dağların üzerinde gezdirin.
...Adım 8) Oluşan yapıyı bir elden daha geçirdikten sonra kaydedin.
...Adım 9) Minecraft'ta deneyin.
...Adım 10) İşlem tamam.

İyi günler.

[NOT: Tamamen şaka amaçlıdır.]

Son düzenleme:

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence acayip gerçekçi olmuş, hakkını yemeyelim. Bir sonraki yapılarını dört gözle bekliyorum.

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Snowy Mountains deyince Hobbit Lotr sandım direk atladım başarılı bir yapım olmuş ellinize sağlık :D