SmileMC # 7 GB RAM # 50 Kapasite # RedvsBlue # Parkur # Repair # BOSS

LimonluPizza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz kimiz?
Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz.
Sunucumuz 2014 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu ziyaret etti, görüş ve önerileri alındı, her geçen gün yeni bir güncelleme getirildi. Ve kısa zamanda sevilen bir sunucu haline geldik. Türkiye'de çoğu kişi bizi tanımasa da eski oyuncularımız gayet iyi bilir, Smile MC macerası hiçbir şekilde sona ermez. Elbette böyle bir sunucuya özenen başka insanlar da oldu, belki de "bize özel" dediğimiz şeyler başka sunuculara uyarlandı. Fakat herkesin bildiği gibi, "Taklitler aslını yaşatır!"

Sunucuyu açma amacımız ne?
1.0 ve 2.0 dönemlerinde olduğu gibi Minecraft oyuncularına daha iyi bir deneyim yaşatmak, eğlenceli bir ortam ve güzel bir topluluk oluşturmaktır. Ayrıca oyunu amacından saptıran sunucular çoğaldı, biz de bu durumu düzeltmek istedik.

IP Adresi
SmileMc.nitrado.net
85.131.226.110

Versiyon
Herhangi bir 1.7 versiyonu ile sunucuya giriş yapılabilir. (1.7.2, 1.7.4, 1.7.5, 1.7.9, 1.7.10)

|| Server IP : SmileMc.Nitrado.Net
|| Web Sitemiz: Yakinda!
|| Sürüm : 1.7.2 - 1.7.5 ||
|| Kapasite : 50 SLOT||
|| 7 GB Ram (Gereğe Gore Artırılıcak) ||
|| Kapanma Riski Yok ||
||Otomatik Devl apis||
||Otomatik Hammadde & Viphammadde||
||Parkurlar yarışmalar ||
|| Zombi Boss ||
||Bug bulanlara hediye ||
||Lag %0 ||
||Reklamcı ve Rehber Alımı Var ||
Not: Adminler Kimseye Ayrımcılık Yapmaz.Bizi biz yapan oluşturduğumuz aile ortamıdır.

KANIT:

s

[DOUBLEPOST=1407165891,1407165662][/DOUBLEPOST]Guncel go go up up

LimonluPizza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NickiOlmayanÇocuk bir kaç sey sorucam server 15 kişi olduktan sonra cokuyordu bazen 5 bende bir kaç pl sileyim dedim frame protect , horse protect ve parkour pluginini sildim sonra restartladim sv bir daha çökmedi bir daha çökerse ne yapmaliyim