Yardım Slime/balçık Topu

Typeous

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bunun ne işe yaradığını sorabilir miyim çok birikti ama işlevini bilmiyorum :)

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pistonlar icin gerekli balcıgı uste pistonu altına koyarsan yapıskan piston olur yani yapıskan pistonu biyere koyarsan onunede odun , toprak , tas vb. gibi seyler koydugunda misal salter ile acıp kapayınca pistonu onları ileri iter geri ceker yapıskan piston olmassa sadece düz piston olursa onları sadece iter geriye cekmez

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
katman kayasının 5.katında bulunurlar hiç maden olmicak ve çok aydınlık olcak öle oraya kadar kazarsan o zaman gelirler ama yakınlarda maden olmicak dediğim gibi ve ışık dolu olcak mesel süper düzü seçersen 5.kattasındır o zaman barışçıl moddaysan çıkmaz süper düz de barışçılda olmican öyle olcak öyle 5.kata indiğinde barışcılmış yok öyle 5.katta olduğunu F3 e basarsan y yazan yerde 5 yazarsa o zaman slime doğcak yerdesin demektir :)

PulseFiree

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
katman kayasının 5.katında bulunurlar hiç maden olmicak ve çok aydınlık olcak öle oraya kadar kazarsan o zaman gelirler ama yakınlarda maden olmicak dediğim gibi ve ışık dolu olcak mesel süper düzü seçersen 5.kattasındır o zaman barışçıl moddaysan çıkmaz süper düz de barışçılda olmican öyle olcak öyle 5.kata indiğinde barışcılmış yok öyle 5.katta olduğunu F3 e basarsan y yazan yerde 5 yazarsa o zaman slime doğcak yerdesin demektir :)
Dostum pek bir şey anlamadım. Katman kayasının 5. katı neresi oluyor ?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum pek bir şey anlamadım. Katman kayasının 5. katı neresi oluyor ?
bak eğer F3 e bastığında y yeri 5 i gösteriyosa katman kayasının 5.katındasındır ve ışıklı olcak heryer uzun olcak tavan iyice kaz kazamadığın kadar ama tavanı kaz yakınındada maden olmamasına dikkat et ;]

PulseFiree

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak eğer F3 e bastığında y yeri 5 i gösteriyosa katman kayasının 5.katındasındır ve ışıklı olcak heryer uzun olcak tavan iyice kaz kazamadığın kadar ama tavanı kaz yakınındada maden olmamasına dikkat et ;]
Pekala dostum ilgilendiğinden dolayı teşekkür ederim anladım şimdi.

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğraşmaya gerek yok swampland biyomeye taşının akşam slime çıkıo hemde yeryüzünde
Swampland biomede survival açtım slime toplarıyla rekor kırdım

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Uğraşmaya gerek yok swampland biyomeye taşının akşam slime çıkıo hemde yeryüzünde
Swampland biomede survival açtım slime toplarıyla rekor kırdım
balçık topuyla rekor kırmak hiçbir şey ifade etmediğinin farkında mısın

Rstblc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
balcıkmı katman kayasının 5. katında üstelik hiç maden olmiycak çok sacma bunlar taşın içindemi doğuyo:lol:

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
balcıkmı katman kayasının 5. katında üstelik hiç maden olmiycak çok sacma bunlar taşın içindemi doğuyo:lol:
Adam haklı düzgün yazamadı. Slime Chunk'ta 30. katın altında ışık ve boşluk olan her yerde Slime çıkar.