SkyWarsReloaded plugini sorunu

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arakdaşlar SkyWars sunucumda büyük bir problem var
Arenalar yenilenmiyor

acaba çözümünü biliyormusunuz?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna giriş menüsü adlı eklentinin adı ne?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"SkyWarsReloaded plugini sorunu" başlığı altına başka bir eklentiyi koyacağını düşünmüyorum.
Azcık konuyla ilgin olsa girip sunucuya bakarsın. O eklentiyle alakalı yoksa normal basınç plaksayıla sunuculara giriş yapılıyor. Sorun o eklentide.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Azcık konuyla ilgin olsa girip sunucuya bakarsın. O eklentiyle alakalı yoksa normal basınç plaksayıla sunuculara giriş yapılıyor. Sorun o eklentide.
Pluginin kendi özelliği farklı bir plugin değil

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farklı bir eklenti değil diyorsunuz ama basınç plakasıyla gidilen oyuna "Bungee Selector" modu ekliyorsunuz şu an şokum ben yani.
Hayır dostum yanlış anladın. 8 Tane harita var ve 8 tane harita aynı sunucunun içinde kurulu herhangi bir bungeecord olayı yok yani elindeki saat ile basınç plakasına basmadan da oyuna girebiliyorsun. Fakat orda 8 tane harita olması gerekirken 80 tane oluyor yani arenalar kendilerini yenilemiyor yenilemedikleri içinde sunucu 80 tane haritayı kaldıramıyor ve pert oluyor.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır dostum yanlış anladın. 8 Tane harita var ve 8 tane harita aynı sunucunun içinde kurulu herhangi bir bungeecord olayı yok yani elindeki saat ile basınç plakasına basmadan da oyuna girebiliyorsun. Fakat orda 8 tane harita olması gerekirken 80 tane oluyor yani arenalar kendilerini yenilemiyor yenilemedikleri içinde sunucu 80 tane haritayı kaldıramıyor ve pert oluyor.
Acaba GUI içersine girip yanlışlıkla o bölümü seçip, yanlışlıkla 8'in yanına 0 koyup, yanlışlıkla Kaydet'e basıp, yanlışlıkla reload atmış olabilir misiniz?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acaba GUI içersine girip yanlışlıkla o bölümü seçip, yanlışlıkla 8'in yanına 0 koyup, yanlışlıkla Kaydet'e basıp, yanlışlıkla reload atmış olabilir misiniz?
Hadi 1-2 yanlışlık yapar insan da sen 4 tane yanlışlıktan bahsediyorsun :D

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Hadi 1-2 yanlışlık yapar insan da sen 4 tane yanlışlıktan bahsediyorsun :D
2. yanlıstan itibaren else if baslıyor random'da değil olasılıkları düsünmüs taktir ettim.
@caandalek en kötü ihtimal arenadaki silinen blokları arraylist'e kayıt edip arena bitiminde tekrar yerlestirebilirsiniz world reset olayınada gerek kalmaz.
2- Plugin yapımcısına ticket'ta acabilirsiniz ((menu skywarsreloaded'in ise)).
Değil ise pluginin ismini yada calısma mantığını bilmeden birsey diyemeyiz.

mhmt77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi /Sw <roomno> reload olması Gerikiyodu Bayadır ilgilenmediğim İçin Hatırlamıyorum :/