Sunucu Hub Olsun mu ?

• Evet

Kullanılan: 2 25.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 25.0%
  • Bilemiyorum..

Kullanılan: 4 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte batı özentisi der geçerim kendi benliğini reddetmiş bir kişilik hayırlısı olsun

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hms ._. Sunucuya katılabilmem için gereksinim nedir xd

Sent from my iPhone using Tapatalk

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hms ._. Sunucuya katılabilmem için gereksinim nedir xd

Hocam sen profesordoktor'u aldrıma. Seviye bakımından yetişkinsen gelebilirsin. Özelden atarım ancak şöyle bir durum var IP adresini yaymazsan daha iyi olur.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam sen profesordoktor'u aldrıma. Seviye bakımından yetişkinsen gelebilirsin. Özelden atarım ancak şöyle bir durum var IP adresini yaymazsan daha iyi olur.
IP adresini yaymam, yabancı dilimde zaten iyi. Özelden bekliyorum ;(

profesordoktor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
herr neyse uğraşamıycam kg size bizi aldırmayın siz siz yolunuzda devam edin büyüyomuşsunuz ne güzel 185 kişi ho ne diyim uğraşmaya değmez. herlade bu konu kilitlenebilir hatta forumdan kaldırılabilir kapalı bir server gereksiz yere forumda duruyor sonra başınıza benim gibi çocuğun(!) biri gelir uğraşmak zorunda kalırsınız

SonGünMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herr neyse uğraşamıycam kg size bizi aldırmayın siz siz yolunuzda devam edin büyüyomuşsunuz ne güzel 185 kişi ho ne diyim uğraşmaya değmez. herlade bu konu kilitlenebilir hatta forumdan kaldırılabilir kapalı bir server gereksiz yere forumda duruyor sonra başınıza benim gibi çocuğun(!) biri gelir uğraşmak zorunda kalırsınız
Bide Amacımız sizi eğlendirmek para kazanmak değil yazmış yazık gerçekten yazık ! Benim SUNUCUMA Beklerim Türk olan herkes gelsin ıp: Play.BuzCraft.Com