Skyrim severler konusu

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dovahkiin, Dragon Born, fus ro dah !

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi ben anlamıyorum bu Fus Ro Dah ne :'( Bir dragon shout mı ?
Bir kaç videoya baktım adam unrelenting force yapıyor hep

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oha hiç mi yapmadin fus ro dah ? :sırıtmak:

Fus ro dah diye bir shout yok ki la videoda baktım adamın yaptığı Unrelenting Force 3 harfini de öğrenince karşındaki adamı havaya falan uçuruyor ama daha iyileri de var mesela zarar olarak fire breath var benim en sevdiğim de slow time

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bak z ye basılı tut shoutlardan unrelenting forceyi seçip fus rodaah diye bağırdında bırak önünde adam varsa o 10 metre uçar bide lydiayı high hrotgardan uçurmak varya off ne keyifli :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bak z ye basılı tut shoutlardan unrelenting forceyi seçip fus rodaah diye bağırdında bırak önünde adam varsa o 10 metre uçar bide lydiayı high hrotgardan uçurmak varya off ne keyifli :sırıtmak:

o videoya baktım zaten bir de unrelenting force'da ilk iki kelimenin sadece blok bozucu etkisi var biliyoruz yani basılı tutunca üçüncü kelimeyi kullanıp uçurduğunu :D

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
o videoya baktım zaten bir de unrelenting force'da ilk iki kelimenin sadece blok bozucu etkisi var biliyoruz yani basılı tutunca üçüncü kelimeyi kullanıp uçurduğunu :sırıtmak:

sen git bi lydiayı yada faendalı high hrotgardan uçur ben dedeler high hrotgarda hız shoutu denerken bi dede dağın dibine yakında bi fusrodah çektim offf ne uçtu :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
sen git bi lydiayı yada faendalı high hrotgardan uçur ben dedeler high hrotgarda hız shoutu denerken bi dede dağın dibine yakında bi fusrodah çektim offf ne uçtu :sırıtmak:

Mesaj analiz ediliyor...

whirlwind sprint'i yeni öğrenirken 3. Unrelenting force kelimesini nerden öğrendin la :D
o bug'u yapacağını bildiklerinden whirlwind sprint'i ilk başlarda öğretmişler :D[DOUBLEPOST=1377524491,1377524409][/DOUBLEPOST]Ha shout açma hackini (bat all shout) kullandıysan normaldir :p[DOUBLEPOST=1377524911][/DOUBLEPOST]

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
skyrimin hilesiz tadı çıkmazmış geçen oynayışımda gördüm ama öle keyifli oluyoki alduin vuruyo bişe olmuyo ben vurunca yazıq geberiyo

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mesaj analiz ediliyor...

whirlwind sprint'i yeni öğrenirken 3. Unrelenting force kelimesini nerden öğrendin la :sırıtmak:
o bug'u yapacağını bildiklerinden whirlwind sprint'i ilk başlarda öğretmişler :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1377524491,1377524409][/DOUBLEPOST]Ha shout açma hackini (bat all shout) kullandıysan normaldir :p[DOUBLEPOST=1377524911][/DOUBLEPOST]

Ne sesli güldüm :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne sesli güldüm :sırıtmak:

İlk gördüğümde adamın aşşağıya atladığı gibi bende sandalyeden atlamış intahar girişiminde bulunmuştum :D
Bu kadar imanlı mübarek insanlardan o hareketleri beklemezdim :'(

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak::sırıtmak: la riverwooda gitmeden önce jarla git irileth lydia farengar whiterun guardlar felan dans ediyo yada ulfirik sıtormkloak felanda öle :sırıtmak::sırıtmak: ama jarl balgruuf kız makyajı yapmış felan 0.0

İçeri nasıl giricez guardlar almaz ki :'( denemedim gerçi ama