Skyrim severler konusu

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsterseniz yorum olarak sizde atabilirsiniz
Dragon Comes şarkısı oyundada dinleniyor Solitude hanına gidin orada şarkı söyliyen bir kız ozan olacaktır ondan isteyin Dragon Comes şarkısını söylemesini oda söyliyecektir

Şarkılar:

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Skyrim konusunda yardıma ihtiyacı olan bana ulaşabilir :p
Avatarımıza skyrim resmi koymuyoruz diye anlamıyor gibi mi görünüyoruz 1 senemi yedi be:sırıtmak:

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Skyrimde ölümsüz karakter formülünü buldum aga hiçbirşey yenemiyordu
Sıkıldım sildim :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Skyrimde ölümsüz karakter formülünü buldum aga hiçbirşey yenemiyordu
Sıkıldım sildim :sırıtmak:

Konsolu açıp tgm yazınca god moduna geçiyordu öyle mi yaptın :p

Ben Assassin oynarım abi suikastçi olacak gerek uzaktan tek okla alıcam adamı gerek arkasından boğazını kesicem benim içim adrenalin ve sabıra dayalı :p

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
lan gidin foruma skyrimi ben getirdim ben skyrimin fikir babasımı bethesda benim planımı çaldı >:(

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Ben Assassin oynarım abi suikastçi olacak gerek uzaktan tek okla alıcam adamı gerek arkasından boğazını kesicem benim içim adrenalin ve sabra dayalı :p

Yok
Nightingale oldum
Ebony blade aldım ama diğeri whiterunda var birtane :D
Tek elli kılıç hızında sınırsız cam emmeli iki elli kılıç dostlarını öldürünce güçleniyor :D
Sınırsız can emme çok yüksek zırh bıçakla sneak olarak 15kat hasar
Aşırı zor tespit
Eğilince görünmezlik (agent of bilmemne :D )
Güzel bir yay

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
darkgamenin konu hangisiydi cidden merak ettim ve ben 2011 yani çıkışından beri oynarım ama o zamanlar forumda değildim kasım 2012 de geldim galiba oda kuzenim mentar123 ün ısrarıyla arkadaş 9 yaşında :D:D[DOUBLEPOST=1377459415,1377459320][/DOUBLEPOST]

Ben Assassin oynarım abi suikastçi olacak gerek uzaktan tek okla alıcam adamı gerek arkasından boğazını kesicem benim içim adrenalin ve sabıra dayalı :p

assasine laf yok kral oyundur o param olunca direk alcam ama crack...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
darkgamenin konu hangisiydi cidden merak ettim ve ben 2011 yani çıkışından beri oynarım ama o zamanlar forumda değildim kasım 2012 de geldim galiba oda kuzenim mentar123 ün ısrarıyla arkadaş 9 yaşında :sırıtmak::sırıtmak:[DOUBLEPOST=1377459415,1377459320][/DOUBLEPOST]

assasine laf yok kral oyundur o param olunca direk alcam ama crack...

Abi sonuç olarak hepimiz bu foruma gelmeden önce SKYRIM oynuyorduk ben de Praetorian arkadaşın yaptığı gibi Qasmoke 'ye ışınlanıp istediğim itemleri seçerek oynadım ama hiç tadı kalmadı sonra kendim kastım daha 7 levelde adamları tekde alıyorum :D (thief karakterinde smithing olmadığından level alamıyorum :'( )

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yok
Nightingale oldum
Ebony blade aldım ama diğeri whiterunda var birtane :sırıtmak:
Tek elli kılıç hızında sınırsız cam emmeli iki elli kılıç dostlarını öldürünce güçleniyor :sırıtmak:
Sınırsız can emme çok yüksek zırh bıçakla sneak olarak 15kat hasar
Aşırı zor tespit
Eğilince görünmezlik (agent of bilmemne :sırıtmak: )
Güzel bir yay

Ben whiterunda Breezehome'yi aldım orda takılıyorum karının adını unuttum ama Riverwooddaki hod ile aynı evdeydi kadın sarışın onunla evlendim (Oyuna girince tekrar yazarım ismini buraya) Hroki ile evlencektim yoldayken dragona rastladım öldürüverdi ben (Fus ro dah shoutu yerine hız shoutunu kullandığım yüzünden) bi olay daha var :D jarl tahtında karılar gibi oturmuş bana emir veriyor adama fus ro dah çakıcaktım ama kurta dönüşme formunu eklemişiz ve Dragonsreach'da kurt adam oldum! ve whiterun adamları pert! (Oyuna başlarken psb yazmıştım konsola :şeytan:) bir olay daha anlatayım bir madene girdim hep falmer doluydu onları hallettim Dwarwen madenine girdim önce sevindim sonra Altından bir büyük dwarwen robot çıktı sıçtım

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben whiterunda Breezehome'yi aldım orda takılıyorum karının adını unuttum ama Riverwooddaki hod ile aynı evdeydi kadın sarışın onunla evlendim (Oyuna girince tekrar yazarım ismini buraya) Hroki ile evlencektim yoldayken dragona rastladım öldürüverdi ben (Fus ro dah shoutu yerine hız shoutunu kullandığım yüzünden) bi olay daha var :sırıtmak: jarl tahtında karılar gibi oturmuş bana emir veriyor adama fus ro dah çakıcaktım ama kurta dönüşme formunu eklemişiz ve Dragonsreach'da kurt adam oldum! ve whiterun adamları pert! (Oyuna başlarken psb yazmıştım konsola :şeytan:) bir olay daha anlatayım bir madene girdim hep falmer doluydu onları hallettim Dwarwen madenine girdim önce sevindim sonra Altından bir büyük dwarwen robot çıktı sıçtım

Ehh işte benim gibi suikastçi olcan abi ben sneak'dan kalktığım anı hatırlamam ama canım 110'dan fazla değil o da birini yanlışlıkla verdim :sırıtmak: :sırıtmak: İsteseler tekde alırlar ama yaklaşamıyorlar en kötü ihtimal Slow Time yapar tüyerim muhahah :sırıtmak: