SkyLineMC.nitrado.net Faction/Rütbe Sistemi / Boss

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Tamam Şikayetini Yap Eyvallah'ta Kardesim "Yaninda Göktasi Veya Pantolon Yok" Diyor Benim Skript'in Tipatip Aynisi Be.

Cevabini Bekliyorum.Seninde Tamam Senin Kodların Üstüne Kendimiz Düzelttik Demeni Bekliyorum.

Böyle konussan eyw telefondan yazmak uzun sürer farkettiysen ankayla çalışıyorum hani yapılmıcak bir şey değil
AnimMotd ile AnimatedMotd aynı işlevi yapıo ama biri gelişmişi ve sahipleri farklı anlatabilmişimdir inş telden yazıom

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok Onla Alakali Degil Yani Kodlar Benimki Cünkü Gelen Mesajlar Vb /Kask Komudu Vb Hepsi. (Böyle Bir Tesadüf Olamaz -,-)

Architectus

En iyi cevaplar
0
Bugün skype beklemiştim sizi
Bu arada sizin skripti inceledim bugün tassaruf pls.

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Isi Skype'lik Uzatmayalim.Siz Bilirsiniz.Size Inaniyorum Sadece Fikrimi Söyledim.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yarın gireceğim fakat sunucunun buildi beni üzdü.Sahsen 10 kat guzelini yapabilirim eğer ilgilenirseniz mesaj atmaniz yeterli

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Architectus

En iyi cevaplar
0
Yarın gireceğim fakat sunucunun buildi beni üzdü.Sahsen 10 kat guzelini yapabilirim eğer ilgilenirseniz mesaj atmaniz yeterli

Tabikide Eleştirmeniz Çok Güzel Bende Olympus BT Ekibindenim Kendi Başıma Yapmaya Çalışıyorum Bütün Buildleri Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim...

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam tamam da sence bi build ekibinden olan biri icin kotu calismalar degil mi bunlar?

Architectus

En iyi cevaplar
0
Hocam tamam da sence bi build ekibinden olan biri icin kotu calismalar degil mi bunlar?

merhabalar :), önceliklle yorumunuz için teşekkürler spawn gibi bazı yerleri acemiyken yaptım şu an lapisi deiştirdik resmini ekleyeceğim lapis ve edit yani yosunlutaş alanı öğrencilikte seviye atlayınca yaptım tek tek warpları güzelleştiriyoruz lapis gibi az sonra konuyu güncellerim :).

aynı zamanda bu konu eski diğer konuya bakınız :)

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu kaldırılma ancak konu sahibinin isteği ile gerçekleştirilebilir. 2. kişiler tarafından gerçekleştirilemez.

Architectus

En iyi cevaplar
0
Konu kaldırılma ancak konu sahibinin isteği ile gerçekleştirilebilir. 2. kişiler tarafından gerçekleştirilemez.
bir bir dk kurallı hatırlatmak isterim. madem silinmicek bu kural ney ?

• Sunucu tanıtım konusu Sunucu Sahibi veya Admini tarafından açılabilir. Reklamcı, moderatör, rehber veya başka bir rütbeye sahip kişi tarafından açılamaz