Skyland Ve Minecraft Uzayda Bir Ada ADV Map.

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzelmiş eline sağlık istersen bnde yapmaya gelirim çok ii builderim

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzelmiş eline sağlık istersen bnde yapmaya gelirim çok ii builderim
Teşekkür ederim ama hamachi sw açarsak çok aşırı lag olucağından eminim :D pc 5 senelik. Ama sen açarsan bi ağ oynarız beraber aslında iyi olur benim fikirlerim yetmiyor artık yardım şart. Bu arada bu mapın 2. bölümünün demosu çıktı istiyorsan onu beraber yapalım. Yorumun için teşekkürler

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tmm olur bnim hamachi war özelden atıyım skype warmı warsa ekle bela4206

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aga ben 2bölüm için yardım edebilirim

Önerin için teşekkür ederim bir arkadaşlada hamachide map yapmayı denedik malesef fps (13-3 ) arasında gidip gelio :D acaip lag oluo yeni bilgisayar alırsam inşallah. Sen özelden mesaj at aklımda bulunsun zaten bi sınavlar bitene kadar bana küp görmek yasak :D iyi günler.

En iyi cevaplar
0
Önerin için teşekkür ederim bir arkadaşlada hamachide map yapmayı denedik malesef fps (13-3 ) arasında gidip gelio :D acaip lag oluo yeni bilgisayar alırsam inşallah. Sen özelden mesaj at aklımda bulunsun zaten bi sınavlar bitene kadar bana küp görmek yasak :D iyi günler.

Sanada iyi günler :D

LordFilke

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eyer ben imza yapmayı biliyom ama nasıl yükleniyo söylermisiniz

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Map çok güzel We kullanmışsın o piramiti ve suyu yapamazdın belki Single Player Commands kullanmıssın güzel olmus ama vagona bi bindim bakkala gittim geldim hala vagondayım :D

Vagon konusunda haklısın :D Ray dizmeyi çok seviyorum ondan öyle :D o piramiit ile suyu kendim yaptım mapta hiçbir şey kullanmadım aslında çok kolay o piramidi yapmak. 100 altın blok 1 kenar toplam 400 altın kenar dizion sonra 99-98-97 şeklince düşürüyoruz. Zaten World Edit kullansaydım piramidin içini yapmaya üşenmezdim :) Yorumun için teşekkür ederim. İyi Günler

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çok güzel olmuş 2. map ne zaman çıkar

Çok teşekkür ederim arkadaşım yorujmun için 2. mapı yapmiyicam yapıcaktım demosunu çıkardım paylaştım. Ona bakabilirsin ama dedigim gibi demo ve asla yenisi çıkmıyacak sadece yeni maplar çıkabilir.