Skyblock ?-? Survival ?-?

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gelişmiş bir Skyblock sunucusu açacağım ancak bunu Türk oyuncuları anlayabilir mi kavrayabilir mi ? Komutlar filan değişik olucak. Pluginler bilindik pluginler olmayacak ondan bu soruyu sordum. Ayrıca Survival sunucusu açıcam ancak şöyle olucak Can Yenilenmiyecek sadece Zombi vs. yaratıklardan düşen Bandaj eşyasıyla bir de Altın Elma, Enchli Altın Elmayla yenilenecek. Ve hiç warp vb. bir şey olmuyacak. /basla yazarak sizi 5 bölgeden birine atacak ve öyle başlanacak.

Tereddütte kaldım.
Survival sunucu mu ?
Skyblock mu ?
İki sunucuda tamamen emek olucak.

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skyblock aç zaten bir sürü survival sunucusu var.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Skyblock Daha Çok Tutulur.Hatta Dilersen SkyGrid Aç.

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu yabancı dilde açarsam Türk oyuncuları kavrayamıcak diye korkuyorum ayrıca Türk oyuncuları Skyblock sunucusunu kavrayabilir mi ? Sunucu tutar mı yani ? Emek söz konusu burada.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu yabancı dilde açarsam Türk oyuncuları kavrayamıcak diye korkuyorum ayrıca Türk oyuncuları Skyblock sunucusunu kavrayabilir mi ? Sunucu tutar mı yani ? Emek söz konusu burada.
Bence Sky Block Türkçe Olsa Bile Hani Kişiler Vardırda Sunucuya Girer Girmez Tpa atıp sonra der "Abi Adana Al abi item veririm abi lütfen al abi alsana hadi abi" sonra bide "item verirmisiniz yeniyim lütfen item verin yeni başladım" Kardeşim Bırakın Bunları Yapmayı.O İtemleri Alan Nasıl Alıyor Onlardamı Dileniyor

Son düzenleme:

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Sky Block Türkçe Olsa Bile Hani Kişiler Vardırda Sunucuya Girer Girmez Tpa atıp sonra der "Abi Adana Al abi item veririm abi lütfen al abi alsana hadi abi" sonra bide "item verirmisiniz yeniyim lütfen item verin yeni başladım" Kardeşim Bırakın Bunları Yapmayı.O İtemleri Alan Nasıl Alıyor Onlardamı Dileniyor
Peki sunucu Premium yapsam bu sorunlar ortadan kalkar mı ?

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Türkçe Olsun Ama Yani Yeni bir şey Olsun Türkiyede Diyorsan Skygrid Tavsiye Ederim Ama Senin Zevkine Bağlı.

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SkyGrid sunucularını çok severim ancak Türkiyede başka bir SkyGrid sunucusu olmadığı için oyuncu gelceğini sanmam. Hatta SkyGridin ne olduğunu bilmeyen insanlar vardır.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SkyGrid sunucularını çok severim ancak Türkiyede başka bir SkyGrid sunucusu olmadığı için oyuncu gelceğini sanmam. Hatta SkyGridin ne olduğunu bilmeyen insanlar vardır.
Ondan Değil Genellikle Türkiyede Yeni Eklenti Sunucularında Oyuncular Çok Oluyorda Ondan Demiştim Ama Tabi Sunucu Senin Ona Karışamam :D