Skyblock sunucu açarken nelere dikkat edilmeli ?

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Dexitey
| Grafiker - Mimar - Skripter |

Sade ve çok kötü bir konu olduğunu bende biliyorum fakat sadece tasarıma yeni başladığımdan böyle bir konu kafamda canlandı, kafamdakini tam istediğim gibi yapamasamda azda olsa inşallah benzetebilmişimdir.Konum ile ilgilendiğinizden dolayı teşekkür ediyorum, yakın bir zamanda kat kat daha iyi bir konu ile karşınızda olacağım.
İyi forumlar diliyorum.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Host olarak sadece iki hostingi vermeniz kötü olmuş açıkcası, sizin insiatifinizi oraya yazmasaydınız daha kaliteli olacakmış. Ek olarak ;
Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Fazla detaya girmeden sadece basit konuları ele almışsın bunları herkesin bildiğini varsayıyorum ama bilmeyen arkadaşlar var ise yararlı olabilir. Unutmadan bir madde de ben ekleyeyim.
  • Vip'lere 25473 stack diamond block vermeyin.

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Host olarak sadece iki hostingi vermeniz kötü olmuş açıkcası, sizin insiatifinizi oraya yazmasaydınız daha kaliteli olacakmış. Ek olarak ;
Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazının bazı yerlerinde benim öz düşüncemin olduğunu yazdığımı görebilirsin, incelemeden bunları yazman tamamen anlamsızca.Diğerine gelirsek yanlış yere açarsam saygı değer forum yöneticileri, konunun doğru yere taşıyacağından eminim.İyi günler.

Fazla detaya girmeden sadece basit konuları ele almışsın bunları herkesin bildiğini varsayıyorum ama bilmeyen arkadaşlar var ise yararlı olabilir. Unutmadan bir madde de ben ekleyeyim.
  • Vip'lere 25473 stack diamond block vermeyin.

Daha iyisini açıcağım belirttim zaten, yorumun için gine de teşekkür ediyorum.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes bu aralar bilge olmuş. Şimdi yazacaklarım kendini herkesten üstün göre birisinin yazıları gibi gözükebilir ama bu konulara dur demenin zamanı geldi sanırım.
  • Konu gereksiz.
  • Daha forum'da koskoca uyarı yazısını göre göre hala yanlış bölüme konu açan birisi rehber hazırlamamalı.
  • Akli dengesi yerin'de bir insan zaten Skyblock'u öğrenip sunucu açar. Skyblock'un ne olduğunu anlatmana gerek yoktu.
  • Düzgün bir sunucu açacak kişi gelip bu tarz konuları okumaz.

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes bu aralar bilge olmuş. Şimdi yazacaklarım kendini herkesten üstün göre birisinin yazıları gibi gözükebilir ama bu konulara dur demenin zamanı geldi sanırım.
  • Konu gereksiz.
  • Daha forum'da koskoca uyarı yazısını göre göre hala yanlış bölüme konu açan birisi rehber hazırlamamalı.
  • Akli dengesi yerin'de bir insan zaten Skyblock'u öğrenip sunucu açar. Skyblock'un ne olduğunu anlatmana gerek yoktu.
  • Düzgün bir sunucu açacak kişi gelip bu tarz konuları okumaz.

Cevapları teker teker veriyim şimdi.
İlk olarak kendimi bilgi birisi olarak gördüğümü hiçbir şekilde ne konuda nede realde belirtmedim ve belirtmemde, ve kendimide üstün görmüyorum bütün bu şeyler senin görüşün herkes bu görüşten yana filan değil.
onun dışında konu gereksiz diyorsun ve ben bunu sadece bilmeyen kişiler için açtım ve açmayada devam edeceğim senin abuk subuk yazımlarınla duracak halim tabii ki de yok.
2. Söyleyen kişi sensin yanlış bir yere açtıysam moderatör veya yetkililer doğru yere taşıyacaklar.
3. olarak skyblock'u öğrenip açar diyorsun ve bende zaten burada onu anlatıyorum, o "Akli dengesi yerinde" dediğin cümleyi biraz kendine bakarak söylersen sevinirim.
ve son olarak düzgün sunucu açıcak kişilere ben bunu demiyorum, sadece bilgilendirmek için bu konuyu açmış bulunuyorum.
Saçma sapan yorumları kendine sakla ve konumu kirletme.

KozmikKaplumbağa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen konunun basligini Skyblock sunucusunu acinca olanlar olarak degistirirsen daha uygun olabilir di.