Skyblock Hakkında yardım.

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar skyblock-minigames-parkur games serverlerim var
fakat skyblockta şöyle bir sorunum var,
1.Millet aşagı düşünce canları gitmesin , invicible-allow kodu ile yapınca oluyor fakat bu sefer zombiler felan yaratıklar saldırmıyor bunun plugini vb varmıdır çözümü nedir?
2. Adadan aşagı düşenler spawnda doğsun istiyorum bunun çözümü nedir ?
2. sorundaki anlatmak istediğim şu :

Buradan aşagı düşenler direk spawda doğsunlar birçok swde bu var çözümü atarsanız çok sevinirim arkadaşlar.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
skript ile yapabilirsin, aşağı yani düştüğü yeri region ile belirlersin oyuncu düşerken o regiona girmiş olcak
Oyuncu X regionuna girerse > onu spawna ışınlarsın.Ayrıca skriptin kordinat sistemi ilede yapılabilir oyuncu X blok aşağıda ise onu spawna ısınlarsın.

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim deniyorum hemen =)[DOUBLEPOST=1413852034,1413851647][/DOUBLEPOST]Kodlama ile ilgili bir şey galiba fazla anlamıyorumda oyuncu en altta düşünce /spawna atsın istiyorum kodlarını verirmisin ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
on entering of region "regionadii":
[tab]execute console command "tppos %player% x y z"

Kod bu yalnız skript dosyasına atarken [tab] yazısını sil ve tab'a bas.Bunu yapmazsan calısmaz.X Y Z yazan yere spawnın kordinatını yaz bide :) Son olarakda regionadi yazan yere regionun adı gelcek /region define CCC yaptıysan, regionadi yerine CCC yazcan[DOUBLEPOST=1413857448,1413856291][/DOUBLEPOST]bu arada hiç anlamıyorsan yarın boş vaktim olunca yardım ederım skype, teamviever yada sunucuna gelirim hallederiz.