[SKRİPT-YARDIM] ELMAS -> PARA?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Evet Tam Istediğim Gibi Anlatmışsınız fakat Itemı Yerden Alma Işi Sıkıntılı Acaba Bu Plugin Direk Envantere Gelince Paraya Dönüştürebilirmi itemi?[DOUBLEPOST=1438526778,1438526433][/DOUBLEPOST]HEPİNİZE İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM SORUNU ÇÖZEMEDİM AMA OLSUN VAZGEÇTİM
Plugin Eğer Lag Varsa Arada Edvanterde İtemi Bırakabiliyordu Güncellenmediyse Eğer 1 En Son 1.7 De Görmüştüm Güncelleme Gelmeden Şuanda Emin Değilim Ama Eğer Sorunsuzsa Edvantere Girdiğini Bile Görmüyorsunuz İtemin Detaylı Videolar Var Bakın İsterseniz Edvanterde Görünmüüyor Bile ( Tabi Eğer Hala Geliyorsa :p )

Kro_PvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya güzel kardeşim git internete araştır adamları boşuna uğraştırıyorsun
Boşu Boşuna mı ? Kardeşim Burası Yardımlaşma Forumu Eğer Bilmiyorsan Şimdi Öğrendin Ustelik Ben Kimseyi Zorlamıyorum Insanları Yardım Etsinler Diye Yardım Etmek Isteyenler Yardım Ediyor!
Eğer Gereksiz Yorum Yapıcaksan Şikayet Edicem

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Boşu Boşuna mı ? Kardeşim Burası Yardımlaşma Forumu Eğer Bilmiyorsan Şimdi Öğrendin Ustelik Ben Kimseyi Zorlamıyorum Insanları Yardım Etsinler Diye Yardım Etmek Isteyenler Yardım Ediyor!
Eğer Gereksiz Yorum Yapıcaksan Şikayet Edicem
Yanlış bir şey yaptığımı zannetmiyorum benim bahsettiğim şey sadece şu küçük beynini kullan ve internetde araştırmayı dene hem daha az vakit alır hemde bilgili kişilerin vaktini çalmassın güzel kardeşim şurada zaten çoluk cocukla muhattap oluyoruz...

FrknZhlp

Founder Of TatliXYX & CraftingCodes
En iyi cevaplar
0
Kod:
every 3 seconds:
    loop all players:
        if loop-player has 1 diamond:
            remove 1 diamond from loop-player
            execute console command "/money give %loop-player% 50"
            send "&c50 TL Kazandin" to loop-player

boyle denermisin birde alınca değilde varsa 50 tl veriyor

Kro_PvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış bir şey yaptığımı zannetmiyorum benim bahsettiğim şey sadece şu küçük beynini kullan ve internetde araştırmayı dene hem daha az vakit alır hemde bilgili kişilerin vaktini çalmassın güzel kardeşim şurada zaten çoluk cocukla muhattap oluyoruz...
Muhattap Olmak Istersen Olursun,Eğer Olmak Istemiyorsan Konu Izlemesini Durdur Ve MUHATTAP Olma Kardeşim[DOUBLEPOST=1438535973,1438535937][/DOUBLEPOST]
Kod:
every 3 seconds:
    loop all players:
        if loop-player has 1 diamond:
            remove 1 diamond from loop-player
            execute console command "/money give %loop-player% 50"
            send "&c50 TL Kazandin" to loop-player

boyle denermisin birde alınca değilde varsa 50 tl veriyor
Teşekkürler Deniyorum

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Muhattap Olmak Istersen Olursun,Eğer Olmak Istemiyorsan Konu Izlemesini Durdur Ve MUHATTAP Olma Kardeşim[DOUBLEPOST=1438535973,1438535937][/DOUBLEPOST]
Teşekkürler Deniyorum
Onu yüklersen yapacağın en büyük hatayı yaparsın söyliyeyim