Skript isteği (detaylı battlepass)

Devrim2327

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.8
Merhaba değerli forum üyeleri ben sizden detaylı bir
Battle pass skripti istiyorum
Komutları:
/Devrimistanpassmenü
/Dnpassbilgi
Yetkililer için komutlar
/Dnpassplus ver (oyuncu isim)
/dnpassplus al (yazan yetkili bilete sahip olacak)
Komutlar buydu şimdi ne iş yapacaklarını söyleyeyim
1. Komut battlepass menüsünü/panelini açacak
2. Komutta yazılınca chate sadece yazan kişinin gördüğü bir mesaj yazacak mesaj ise bu: PASS BİLGİ
Tüm görevleri tamamla dnpassplus biletini kap!
3. Komutta yetkili o kişiye &b renginde bir Dnpassplus bileti adında bir kağıt verecek ve o kişi gömderilen kağıda sağ tıklarsa dnpassplus görevlerini açacak sağ tıklayınca kağıda ekranda &bDnpassplus Bileti Kullanıldı! Diyecek ve gui menüsünde yazacak şeyler
Dnpassplus görevleri (kağıdı aktif edenlere açık yazacak yeşil şekilde kağıdı aktif olmayanlarada kapalı yazacak tüm görevleri bitiren oyuncular ise dnpass plus biletine sahip olacak 4. Komutta yazan kişi dnpassplus kağıdından bahstmiştim ona sahip olacak menümüz ise şöyle siz dilediğiniz gibi ayarlayın o görevleri /devrimistanpassmenü denilince karşılarına gui açılacak ve en üstte o panelin açık gri alanlarında (üst köşesinde) Devrimistanpass yazacak &b renginde
&eGörev kitabı adında bir yazı olacak itemi kitap ona tıklayınca week 1 yazan resimdeki gibi şeyler çıkacak
İlk görev ismi mesela 3 iskelet öldür der itemi kemik olur imleci getirince onuun üzerine aynı week 1 yazan resimdeki gibi 8 slota sahib olacak 6 slot aşağısı camgöbegi boyalı ince cam ortasında yazdığımız görevler ve en üstünde gene camgobegi booyalı ince cam olacak görev bitirince diyecek ki chatte &btebrikler bir görev bitirdin! diyecek tüm görevleri bitirince elimize &bDevrimistanpassplus bileti adında bir kağıt olacak hani size bahsetmiştim ya görevleri bitirmeyenlerde açık kapalı yazacak diye o ķagıda sag tıklanırsa o dediğim yer açık olacaj umarım doğru anlatabilmişimdir anlamadığınız bir yer varsa söyleyin detaylı olduğu için böyle oldu iyi forumlar.
Skript surumu: 2.1.2
Minecraft sunucu sürümü : spigot / bukkit 1.8.8 
V V

Ekli dosyalar

• indir (9).jpeg
    indir (9).jpeg
    9.3 KB · Görüntüleme: 55
  • indir (8).jpeg
    indir (8).jpeg
    7.6 KB · Görüntüleme: 56
  • images (14).jpeg
    images (14).jpeg