Skin İsmi Değişikliğimi ne bilmiom bırısı Baksın :)

Uqala

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Anladım Kardeşim Senin Derdini Bir Skin Beğendin Adı Atıyorum saofer Sen Nickinin Ahmet Olarak Gözükmesini İstiyorsun Bunu Admine Ayarlatabilirsin Oynadığın Serverdeki Adminden Rica Et İyiyse Yapar Başı Kalabalık Değilse Yapar

Yapar Veya Yapmaz Ona Kalmış Herneyse .
Yapacagını Sanmıyorum çunku kayıt oluna bı sw ve istediğim skın isminde biri var (gene ytam analatamıdam galıba) kalabalık bı sw ve admıne ulaşmanın yolu yok iyice batırdım ben en iyisi konuyu kapatayım :D :D

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapacagını Sanmıyorum çunku kayıt oluna bı sw ve istediğim skın isminde biri var (gene ytam analatamıdam galıba) kalabalık bı sw ve admıne ulaşmanın yolu yok iyice batırdım ben en iyisi konuyu kapatayım :D :D
Kardeş kendi istedigin isimle skin kullanmak için premium sahibi olman lazim yaklasik 57 türk lirasi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uqala

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Salağın Teki :D yazı yazarken salak slaak cumle kuruorum neyse konu iptal :D[DOUBLEPOST=1415294678,1415294140][/DOUBLEPOST]
Kardeş kendi istedigin isimle skin kullanmak için premium sahibi olman lazim yaklasik 57 türk lirasi

Saol Kardeşim premıum olmadan skın yapamazmıyız dıe sormaya çalışmıştım kımse anlamadı :)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
100 tl ver 60 tl'si pre için 40 tl'si benim için ok?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D Salağın Teki :D yazı yazarken salak slaak cumle kuruorum neyse konu iptal :D[DOUBLEPOST=1415294678,1415294140][/DOUBLEPOST]
Salak diye kime dedin anlayamadim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi