skin değiştirme

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merhaba ben oyunu premium olmadan minecraftSP ile oynuyorum ve skin değiştirmek istiyorum birkaç tane video izledim ama hepsinde mob dosyasından steve'yi silip kendi skinlerini koyuyorlar ama öyle olduğunda multiplayerda herkes benle aynı skinde gözüküyor ve sanırım skinimi görmüyorlar başka türlü değiştirmenin yolu varmı ?

RockPrince

Çizer
En iyi cevaplar
0
başka yolu yok sadece kendin görebilirsin yapabilirsen

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir yolu var aslında tek yapman gereken şey oyuna girerken adını ``Morteez``yapıcaksın
ve deisik bir skin olcak ben kullanıyıorum bunu aslında bu isim minecraft kurucusunun ismi
onun icin öyle eger kurucu deisirse skini sizinkide deiscek.
YARDIM EDEBİLDİYSEM NE MUTLU BANA!
evet oda var google'a skin search yaz tüm skinler var skinlerden birinin ismini giriyosun giriş yaparken oda işe yarıyor :)

enver485

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlat>Çalıstır>%appdata%>.minecraft>bin>minecraft sağ tık birlikta aç winrar>mob>seçtiğin skini adını char yaz oraya at kapat skin değismistir

dogukan700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlat>Çalıstır>%appdata%>.minecraft>bin>minecraft sağ tık birlikta aç winrar>mob>seçtiğin skini adını char yaz oraya at kapat skin değismistir
hhuhuuuuu şükür Allahım böyle bir yorum gösterdiğin için bana Amin. Bu adamı minecraft creeperlarından koru Allahım Amin!!! huhuuuu.:roflmao:

Crenderpig

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dogukan bence fazla sevinme çünkü o yöntem konuyu açan arkadaşımızında bahsettiği gibi kimse senin skinini görmüyor herkes seninle aynı oluyor :) oyunu almaktan başka hiç bi seçenek yok bence boşuna uğraşmayın skin search var tabi ama adam ne yaparsa senin skininde aynısı oluyor çok saçma, dediğim gibi oyunu almaktan başka bi seçenek yok :)

dogukan700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dogukan bence fazla sevinme çünkü o yöntem konuyu açan arkadaşımızında bahsettiği gibi kimse senin skinini görmüyor herkes seninle aynı oluyor :) oyunu almaktan başka hiç bi seçenek yok bence boşuna uğraşmayın skin search var tabi ama adam ne yaparsa senin skininde aynısı oluyor çok saçma, dediğim gibi oyunu almaktan başka bi seçenek yok :)

bu adamların derdi para :S

by_azap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bey alslında ben oyuna ilk girerken perium kulanıcısının ismini yaptım ama sikinim degişmedi ve bende perium almak istemiyorum napabiliriz

not:ben 1.2.5 oynuyorum

AkronNAkron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bey alslında ben oyuna ilk girerken perium kulanıcısının ismini yaptım ama sikinim degişmedi ve bende perium almak istemiyorum napabiliriz

Satın almak dışında hiçbir şey yapamazsın skinini değiştirmek için

assasin11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben biliorum çözümü mineshafter diye bi program ama senin skinini bedava oynayanlar görmüo sadece premiumlular

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

arkadasim bu banada oldu o kullanici o adi satin aldiği için böyle birsey mümkün deil :)