Skeleton (İskeletlere) Nasıl Kılıç Verilir?

İskeletlerin elindeki okları nasıl kılıca çevirebilirim?

• Kullanılan toplam oy
    22

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Skeleton ların eline kılıç üstünede zırh verebilirsiniz Örneğin Denemek İçin Skeletonun çıkamayacağı bir yer yapın o yere zırh kılıç kask gibi itemleri atın daha sonra o yere veya çukura skeleton yumurtası basın skeleton çıktığında zırh ve kılıç donanımlı olarak çıkar Veya Arkadaşlar Skeleton yumurtası basmadan önce kask hariç her şeyi atın kask atmayın !! Daha sonra yeni gelen steve kafasını atın ve skeleton yumurtası basın ve yeni bir steve oluşturdunuz (yanlış yazdığım yerler olabilir anlamaya çalışın ) Bu Kadar İyi Günler :)

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kılıç at aga almassa almaz başka spawnla alır o zaman ellerşne her türlü itemleri alıyorlar balkabağı takıyorlar mob head takıyorlar :D

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hard (zorda) kılıç attığın zaman alıyorlar.

FrozenAngel

Yarışma Kazananı
En iyi cevaplar
0
Ben dedim ona öl üzerindeki esyalar ona gidiyor.

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
adventure craft var. Mod olarak onunla yapılıyor

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
normal skeletonlara da zombilerede zombi pigmanlerede zırh takılır bunun yolu ona q ile item atmaktır çoğu iskelet veya zombi almaz ama altın kasklı elinde tohumlu (tohumu seçtim çünkü çok oluyor) zombilere zırh veya kılıç verirseniz tohumla kılıcı takas eder

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yeni gelen updateyle ölüyorsun galiba 1.3 dü hala var ölünce alıyolar kılıcı mod degil adventure map da degil mc editlede de degil öldügün yerde bütün itemlerin düsüyor ve eline alıyor ben ölmüstüm benim tas kılıcımı almıstı skeleton sonra kosarak saldırdı.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Biz online oynarken ikimizin canıda azdı arkadaşda taş kılıç vardı sonra arkadaş öldü :D

Sonra iskelet bana baktı ama arkadaştan düşen kılıç iskelete geçmişti ve çok hızlıydı :D

Ve bende öldüm.

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
doğru..ama b update öncedende vardı ooersinoo 1.3 ten beriydi galiba

FeyqaN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi biyer yap zombilerin çikamayacagi biryer içeri kiliç at hep bazilari alicaktir.