Skelaton Bir İnsan Gibi... Resmen Sürüyor Ya :D Bakmakta Fayda Var

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstüme atlaması sıkıntı değil geldiği gibi geri sekiyo da ayak sesleri hiç hoşuma gitmiyo :D Bide bazen geceleri kulubemin üstüne çıkıyo o zaman tam işkence gibi oluyo hayvanın ayak sesleri tavanı delip öldürüyorum :D (bu hayvanın çatıya çıkmaması için bi tavsiyeniz varsa duymak isterim :) )

Çatıya lav koymanı tercih ediyorum tabi çatının üstünü taştan yapmalısın lav dökmeden önce :)

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yok ben hayvanı öldürmek istemiyorum ya :D Çatıya çıkamasın yeter :D Kendim bi yol bulmuştum.. Mesela atıyorum evin yüksekliği 3 blok diyelim evin 3.bloğuna dış taraftan birer blok daha diziyorum yani ters duracak L harfi şeklinde oluyo o zaman çıkamıyorlar duvarlarda gezip duruyorlar öldürmesi daha kolay oluyor ama bu seferde ev çok kötü görünüyor rahatsız oluyorum görünüşünden yaw :D

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok ben hayvanı öldürmek istemiyorum ya :D Çatıya çıkamasın yeter :D Kendim bi yol bulmuştum.. Mesela atıyorum evin yüksekliği 3 blok diyelim evin 3.bloğuna dış taraftan birer blok daha diziyorum yani ters duracak L harfi şeklinde oluyo o zaman çıkamıyorlar duvarlarda gezip duruyorlar öldürmesi daha kolay oluyor ama bu seferde ev çok kötü görünüyor rahatsız oluyorum görünüşünden yaw :D

:D o zaman yapcak bir şey yok :D

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmm :D Buza tırmanabiliyorlarmı acaba onuda denemek lazım kaygan zemin sonuçta kayıp giderler :D

plapausek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üstüme atlaması sıkıntı değil geldiği gibi geri sekiyo da ayak sesleri hiç hoşuma gitmiyo :D Bide bazen geceleri kulubemin üstüne çıkıyo o zaman tam işkence gibi oluyo hayvanın ayak sesleri tavanı delip öldürüyorum :D (bu hayvanın çatıya çıkmaması için bi tavsiyeniz varsa duymak isterim :) )
evinin catisina 2 kat cit dose belki olmaz

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama ben günde 50 kere buldum grai suit ic2 yüklü redpowera var vajrayla bi vuruom ikisi ölüo ama bi dk hesaplayım...1 sn sonra...350 kere buluom bunlardan haftada :S