[SK] Oyuncu Yardım Menüsü

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kod:
command /help
      trigger:
      send ''&bYardım Menüsü Açılıyor.'' to player
      wait 1 second
      send ''&2Yardım Menüsü Açıldı.'' to player
      wait 3 tick
      open chest with 1 row named "&6Yardım Menüsü" to player
      format slot 1 of player with human head named "&b&k | | &bAdmin Iletisim | |" with lore "&4Adminle Iletişim Kurmak İcin /adminmsg Komutunu Kullaniniz." to close then run
      format slot 2 of player with anvil named "&b&k | | &6Soru &b&k | |" with lore "&bSoru Sormak Icin /soru Komutunu Kullaniniz." to close then run
      format slot 3 of player with diamond sword named "&b&k | | &6Sikayet &b&k | |" with lore "&bSikayet Etmek Icin /sikayet Komutunu Kullaniniz." to close then run
On Join:
      broadcast: %player% Sunucuya Girdi.
      send ''Server Komutlarını Öğrenmek İçin /help Komutunu Kullanmanız Yeterlidir.'' to player
      send ''Lütfen /help Komutunu Kullanınız.'' to player
On First Join:
     broadcast: %player% Aramıza Yeni Katıldı.Lütfen %player% 'e Yardımcı Olunuz.
     send ''Server Komutlarını Öğrenmek İçin /help Komutunu Kullanmanız Yeterlidir.'' to player
     send ''Lütfen /help Komutunu Kullanınız.'' to player

Oyuncular İçin Yardım Menüsü.Umarım İşinize Yarar :)

İsterseniz Chest Menüsü İçin Başka Şeyler Ekleyebilirim.Fazla Zamanım Olmadığı için 3 Tane Yazdım.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
basit ve yararlı.

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tablar hatalı :gg: [Tab Bile Yapmamış Çaktırmayın :p ]
Sen Skript Yazma Aslanım. Bu Yazmak Olmuyor . :p
Böyle Olucak ;
+
Chest Açmanın Sonunda then run yazması hatalı bir şey.
Sonra
broadcast: %player% Sunucuya Girdi. Böyle Yazmıssın Bu Hatalı Böle Olucak
broadcast: "%player% Sunucuya Girdi."
Sonra
sendlerden sonra ' bu işaret konmaz " bu işaret konur tab ın üstündeki harfe bassan yeterlidir onun için.
Sonra
on first join yapabilirsin ama bence gereksiz on join yapsan servere girene mesaj atıyor o yüzden saçma.
yani burası saçma
Kod:
    send "Server Komutlarını Öğrenmek İçin /help Komutunu Kullanmanız Yeterlidir.'' to player"
    send "Lütfen /help Komutunu Kullanınız.'' to player"

Birde broadcasttan Sonra : olmaz. Broadcast: olmaz broadcast olur.
Sonra
command /help den sonra : bunu koyman gerekiyordu koymamışsın. /help:

-------------
Denendi Çalışıyor!

Kod:
command /help:
    trigger:
        send "&bYardım Menüsü Açılıyor." to player
        wait 1 second
        send "&2Yardım Menüsü Açıldı." to player
        wait 3 tick
        format slot 1 of player with human head named "&b&k | | &bAdmin Iletisim | |" with lore "&4Adminle Iletişim Kurmak İcin /adminmsg Komutunu Kullaniniz." to close
        format slot 2 of player with anvil named "&b&k | | &6Soru &b&k | |" with lore "&bSoru Sormak Icin /soru Komutunu Kullaniniz." to close
        format slot 3 of player with diamond sword named "&b&k | | &6Sikayet &b&k | |" with lore "&bSikayet Etmek Icin /sikayet Komutunu Kullaniniz." to close
on join:
    broadcast "%player% Sunucuya Girdi."
    send "Server Komutlarını Öğrenmek İçin /help Komutunu Kullanmanız Yeterlidir.'' to player"
on first join:
    broadcast "%player% Aramiza Yeni Katildi. Lütfen Yardimci Olunuz."

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tablar hatalı :gg: [Tab Bile Yapmamış Çaktırmayın :p ]
Sen Skript Yazma Aslanım. Bu Yazmak Olmuyor . :p
Böyle Olucak ;
+
Chest Açmanın Sonunda then run yazması hatalı bir şey.
Sonra
broadcast: %player% Sunucuya Girdi. Böyle Yazmıssın Bu Hatalı Böle Olucak
broadcast: "%player% Sunucuya Girdi."
Sonra
sendlerden sonra ' bu işaret konmaz " bu işaret konur tab ın üstündeki harfe bassan yeterlidir onun için.
Sonra
on first join yapabilirsin ama bence gereksiz on join yapsan servere girene mesaj atıyor o yüzden saçma.
yani burası saçma
Kod:

Birde broadcasttan Sonra : olmaz. Broadcast: olmaz broadcast olur.
Sonra
command /help den sonra : bunu koyman gerekiyordu koymamışsın. /help:

-------------
Denendi Çalışıyor!
Kod:
command /help:
Kod:
Kod:
    trigger:
        send "&bYardım Menüsü Açılıyor." to player
        wait 1 second
        send "&2Yardım Menüsü Açıldı." to player
        wait 3 tick
        format slot 1 of player with human head named "&b&k | | &bAdmin Iletisim | |" with lore "&4Adminle Iletişim Kurmak İcin /adminmsg Komutunu Kullaniniz." to close
        format slot 2 of player with anvil named "&b&k | | &6Soru &b&k | |" with lore "&bSoru Sormak Icin /soru Komutunu Kullaniniz." to close
        format slot 3 of player with diamond sword named "&b&k | | &6Sikayet &b&k | |" with lore "&bSikayet Etmek Icin /sikayet Komutunu Kullaniniz." to close
on join:
    broadcast "%player% Sunucuya Girdi."
on first join:
    broadcast "%player% Aramiza Yeni Katildi. Lütfen Yardimci Olunuz."
Simdi adam acemi deil mi? Adam acemiyken boyle laflar deilde guzel gidiyon fakat iste orda burda hata var onlari duzelt diyerek ona heves getirmelisin sana şunu soruyorum : sen skript yazmaya ilk basladiginda cok mu iyi yaziyordun hatalarin olmuyormuydu

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Simdi adam acemi deil mi? Adam acemiyken boyle laflar deilde guzel gidiyon fakat iste orda burda hata var onlari duzelt diyerek ona heves getirmelisin sana şunu soruyorum : sen skript yazmaya ilk basladiginda cok mu iyi yaziyordun hatalarin olmuyormuydu
Evet , Ama İyice Araştırıp Yapması Lazım . Gereksiz Konu Açmış Sayılır .

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeş Gece Uykuluyken Bu Skripti Yazdım.Sen Diyon ki Skript Yazma,Bunu Yapma Şunu Yapma.Hatalarım Olabilir Hatalarımı Söyleyebilirsiniz Ve Bende Düzeltirim.Ama Sen iAtakanHD Sadece Moral Bozuyosun.LoudCloin'in Dediği Gibi Sen Hiç Mi Hata Yapmadın? Skript Yazmaya Başlar Başlamaz SKQuery mi Yazmaya Başladın?

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Acemi de olsa denemeden paylaşmaması lazımdı.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skriptin bugunu açağı çıkartmışsın. Bu kodu 4-5 kere üst üste yazarsan açılan menüde ki bütün eşyaları alabilirsin.