Sizce ne yapmalıyım ?

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , bugün sizlere bir konuda danışmak istiyorum . Minecraft adlı oyuna 2012 yılında başladım . yaklaşık 1 yada 2 sene kuzenimle serverdan servera maceralara koyulduk ve birçok serverde oyun oynadık. Sonralarında biz server açma girişimlerinde bulunduk. 6 denememizin 6 sıda ailesel,arkadaşlarla olan durumlardan yada eğitim yüzünden iptal oldu. Kuzenime de haber vermeden bir süreden beri RPG serveri üzerinde çalışıyorum . Türklerin sevebileceği derecede basit , aynı zamanda bir ilki gerçekleştirmeyi düşünüyorum. tabikide yakın bir tarihte olmaz. daha uzunca bir süre sunucuyu tamamlamalıyım . bu sefer herşeyi özenle , yorulmadan kendi elimle yavaş yavaş yapıyorum . zaten istedğiğm şey çok değil , elit ve küçük bir oyuncu topluluğu ile geçireceğim muazzam zamanı herşeye tercih ederim . sizce ne yamalıyım ? görüşlerinizi bekliyorum.

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aile Ve Okul Problemin Varsa Açma Derim Sebep ;
Serverı Açarsın Tam Zevk Almaya Başladığın Zaman Okullar Açılır Paran Emeğin Ve Eğlencen Suya Düşer ,
Aile sorun çıkartıyo demişsin buda kötü sinirlendiklerinde 1 ay parayı keserler serverı kapatırsın :D
Ama Sana Kalmış

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Ders çalışırken tüm ilgin sunucuya kayabilir, çünkü çok önem verdiğin belli sunucu işlerine, bu yüzden derslerin daha büyük bir sıkıntı haline dönüşebilir. Kontrolünü sağlayabiliyorsan, sunucuyu emanet edeceğin güvenebileceğin ve bu işten iyi anlayan birileri varsa bu yolda devam etmen daha doğru olur. Yoksa, hayatının bir kısmını sadece bir Minecraft sunucusu için harcamış olursun

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ders çalışırken tüm ilgin sunucuya kayabilir, çünkü çok önem verdiğin belli sunucu işlerine, bu yüzden derslerin daha büyük bir sıkıntı haline dönüşebilir. Kontrolünü sağlayabiliyorsan, sunucuyu emanet edeceğin güvenebileceğin ve bu işten iyi anlayan birileri varsa bu yolda devam etmen daha doğru olur. Yoksa, hayatının bir kısmını sadece bir Minecraft sunucusu için harcamış olursun
bunu biliyiroum , ve irademe kolayca sahip olabilem biriyim . Ders ve bilgisayarı dengeli kullanmayı seneler içerisinde öğrendim . ama malesefki tüm denemelerden sonra başarısızlık her aklıma gelince sevkimi kırıyor , dalıp camdan dışarı bakıyorum uzunca :D

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
bunu biliyiroum , ve irademe kolayca sahip olabilem biriyim . Ders ve bilgisayarı dengeli kullanmayı seneler içerisinde öğrendim . ama malesefki tüm denemelerden sonra başarısızlık her aklıma gelince sevkimi kırıyor , dalıp camdan dışarı bakıyorum uzunca :D
Eğer gerçekten sunucu kurmaktan zevk alıyorsan boş zamanlarını buna ayırabilirsin. Boş zamanlarında uğraşarak da mutlaka ortaya beğeneceğin bir sunucu çıkacaktır. Kendini eğitim ve para açısında kontrol etmeyi başarabiliyorsan, aileni de bu denklemin içinde tutmayı başarabilirsen, sıkıntı olmayacağını düşünüyorum :)

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer gerçekten sunucu kurmaktan zevk alıyorsan boş zamanlarını buna ayırabilirsin. Boş zamanlarında uğraşarak da mutlaka ortaya beğeneceğin bir sunucu çıkacaktır. Kendini eğitim ve para açısında kontrol etmeyi başarabiliyorsan, aileni de bu denklemin içinde tutmayı başarabilirsen, sıkıntı olmayacağını düşünüyorum :)
tavsiyelerin için sağol. kararlarımı verirken yazdıklarını göz önünde bulunduracağım.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer düzgün ama küçük bi toplulukla oynamak istiyorsan hamachi ile açmanı tavsiye ederim

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yapılacaklar
-Lapisli faction
-Vip'lere diğer oyuncuların tc kimlik numaralarını görmeye kadar yetki verme
-Çalıntı map
-Diğer oyuncuları takmayacak adminler

Bu özellikleri sağlarsan yüksek oyuncu kitlesi elde edersin tavsiye ederim. Hem elit kitleyi napcan zaten onlarda insan sen çok kişi sağla boşver.

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılacaklar
-Lapisli faction
-Çalıntı map

Bu özellikleri sağlarsan yüksek oyuncu kitlesi elde edersin tavsiye ederim. Hem elit kitleyi napcan zaten onlarda insan sen çok kişi sağla boşver.
yani türkiyede böyle oluyor ama bu şekilde saçmalıklarla uğraştım ve ZERRE zevk almıyorum. 100 tane kalitesiz insan yerine 30 tane kaliteli insanla oynarım daha iyi.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılacaklar
-Lapisli faction
-Çalıntı map

Klasik yorumda geldi ne güzel