Site Logo Çalışmam

Sizce nasıl

• Güzel

Kullanılan: 13 86.7%
  • Kötü

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben admin olacakmıyım sitede acabağğ :3

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bir güzellık yapmazmısın bea :D
İnsanların kendi kendini geliştirmesi daha iyidir, öğrenip yapman en doğrusu olacaktır. Büyük bir proje yapacağın zaman site açacaksın, tasarıma 50 TL vereceksin site için bir sunucu açacaksın pluginer alacaksın 20 TL. Falan filan çok fazla para harcayacaksın. Ya bir ekibin olmalı ya da herşeyi kendin yapmalısın. Ben tek tek her şeyi öğreniyorum kendi eklentilerimi yazıyorum gerekince sitemi yapıyorum. Hazıra kaçmamak gerek :)

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sade ve hoş transformice logosundaki fontu kullanmışsın sanırsam. Bir konsol kolu vectoru ile güzel bir çalışma çıkartmışsın ortaya. Yetenek var ilerlersen sonuna kadar ilerlersin. Başarılar.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sade ve hoş transformice logosundaki fontu kullanmışsın sanırsam. Bir konsol kolu vectoru ile güzel bir çalışma çıkartmışsın ortaya. Yetenek var ilerlersen sonuna kadar ilerlersin. Başarılar.
Teşekkürler ilk yaptığım logo falan bu hayal gücüm heralde bilmiyorum nereden geldi aklıma onu koymak :D Transformice fontunu bilmiyorum ama kullandığım font "soopafresh".

draqula34

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hem fiziksel hem mental açıdan çok beğendim

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim.Forumda bu işte başarılı olanların sayısı çok az malesef.Kendini biraz daha geliştirirsen daha güzel çalışmalar yapabilirsin.Ve o "çok az"lık bölüme girebilirsin :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hepinize teşekkürler!