SistemOyun Enfeksiyon Serveri Pluginsleri ( Tüm Ayarlariyla Beraber! )

vokka901

Marangoz
En iyi cevaplar
0
senin bu konuya yazma hakkin yok sen giddip konulara ilk enfeksiyon serverini ben açtım yaz bende mapi koyayim öylemi zekaya bak :)
Teknik olarak ilk zombi dalında serveri biz açtık fakat bu birşeyi değiştirmez uzun süreli kaliteli bir serveri siz sağladınız işinizde başarılı olduğunuzu düşünüyorum ilk sen açtın ben açtım bunlar saçma şeyler neticeye bakacaksın açtında nerede ? Kutlarım sizi plugin paketinizi inceleyeceğim bir hata varsa söylerim düzeltirsiniz. İyi formlar.

DancerTm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya Ben Serveri Açıom Açar Açmaz Sever Yeniden Başlatılıyor Dio???

TheOyunBozan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map yüklersen sevinirim (ilgi yoğun bence koymalısın)

En iyi cevaplar
0
yok ya
senin bu konuya yazma hakkin yok sen giddip konulara ilk enfeksiyon serverini ben açtım yaz bende mapi koyayim öylemi zekaya bak :)
yeminle enfeksiyon serverim sizinkiyle[DOUBLEPOST=1373891975,1373891908][/DOUBLEPOST]
yok ya
yeminle enfeksiyon serverim sizinkiyle

benimki arenali falan öldüren zombi oluyo ya insanlar 2 dk. boyunca hayatta kalmaya çalisiyo yada zombiler bütün insanları zombi yaparak oyunu kazaniyo

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel bir plugin paketi arşivimde 27. plugin paketi oldu teşekkürler :D

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Map Koyarmisin Artik Kac Kere Diyoruz İlgi Yogun Olursa Diyorsun İlgi Yogun Koymuyorsun ?

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Map Koyarmisin Artik Kac Kere Diyoruz İlgi Yogun Olursa Diyorsun İlgi Yogun Koymuyorsun ?

1. olarak koyabilirim dedim istek olursa ki var sanirim
2. olarak ben bu map olayina tek başıma karar veremem çünkü başka insanlarlada yaptim. onlarada sorup onay almaylim.[DOUBLEPOST=1374072889,1374072489][/DOUBLEPOST]
map'te koy lütfen

bana bunun bi açıklamasını yaparmisin ? https://forum.gamer.com.tr/threads/türkiyenin-ilk-enfeksiyon-serveri-manyakmc.114333/

En iyi cevaplar
0
1. olarak koyabilirim dedim istek olursa ki var sanirim
2. olarak ben bu map olayina tek başıma karar veremem çünkü başka insanlarlada yaptim. onlarada sorup onay almaylim.[DOUBLEPOST=1374072889,1374072489][/DOUBLEPOST]

bana bunun bi açıklamasını yaparmisin ? https://forum.gamer.com.tr/threads/türkiyenin-ilk-enfeksiyon-serveri-manyakmc.114333/

o server kapanmıştı bide hayla dediğim gibi bnm server arenalıydı ve ben artık wolfteam oynamaya başladım

erenertass

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu plugin paketini satın alıcaktım, iyiki almamışım. 90 TL demiştin Doğaç. Ben bu plugin paketini yapmak için ne paralar verdim bi yapamadılar oh be.