SistemOyun Enfeksiyon Serveri Pluginsleri ( Tüm Ayarlariyla Beraber! )

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar serverin pluginslerini paylaşiyorum ayarlarda kişisel bilgiler yoktur sadece server ayarları vardir ( essentials , alphachest vs vs bunlar yoktur ) pluginsler 1.5.2 ye uyarlidir pluginsleri update ederseniz hiç bi sorun yaşamazsiniz. sorunlariniz olursa veya başka bir şey olursa lütfen alta yorum atiniz.

Link 1 : http://www.mediafire.com/download/2z40ogk278odvne/plugins.rar

Link 2 : http://www.dosya.tc/server12/xAquqn/plugins.rar.html

Not : Yorumlarinizi Eksik Etmeyin!

Not : Arkadaşlar size şöyle söyleyim enfeksiyon serverini ilk açanlar falan konu açmiş bi dengesiz. lütfen öyle şeyler yapayin enfeksiyon paketini sahipleri bizleriz bari biz yaptik demeyin böyle insanlara aciyorum...

Yapimcilari duyurma dilegiyle

Son düzenleme:

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Denedim, Hiçbir Hata Yok :)
Güzel Paket.

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Denedim, Hiçbir Hata Yok :)
Güzel Paket.

teşekkürler :) inş güzel enfeksiyon serverler acilir şu factiondan kurtuluruz :)[DOUBLEPOST=1373719911,1373697582][/DOUBLEPOST]+ arkadaşlar size şöyle söyleyim enfeksiyon serverini ilk açanlar falan konu açmiş bi dengesiz. lütfen öyle şeyler yapayin enfeksiyon paketini sahipleri bizleriz bari biz yaptik demeyin böyle insanlara aciyorum...

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
enfeksiyon server plugin paketi lk olması gerek ve zaten serverdende biliyorum güzel bi plugin paketi[DOUBLEPOST=1373724062,1373723091][/DOUBLEPOST]mapda olaymis tam olurdu :D

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
ah bi map olsada beğensek .s

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam güzel paylaşım fakat paylaşmaz olaydın. Bekle yakında b*k'tan enfeksiyon sunucular açılacak.