Sistem sorusu

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar size bir sorum olacak sistemim şöyle

Bu sistem hangi oyunları kaldırır ve gta 5 te en az 30 fps (sabit) almak için ne yapmam gerek konu yeri yanlışsa özür dilerim...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
üzgünüm gta V oynaman hatta neredeyse yeni oyunları oynaman imkansız :'( Çünkü ekran kartıx DirectX 11 desteklemiyor ve çoğu oyun DirectX 11 ister :'( yapman gereken ekran kartını değiştirmek :'(

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekran kartını zaten biliyorum yakın zamanda değiştireceğim Değiştirirsem ne alayim ve önerdiğin ekran kartı kaç FPS aldırır. veya iyi oyun oynarmıyım... yorumun için teşekkürler...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran kartını zaten biliyorum yakın zamanda değiştireceğim Değiştirirsem ne alayim ve önerdiğin ekran kartı kaç FPS aldırır. veya iyi oyun oynarmıyım... yorumun için teşekkürler...
yani çoğu insan alıyor pahallı ekranı 2 saat oynayıp bırakıyorlar eğer böyle yapıcaksan hiç ama hiç öyle ultra grafiklere falan gerek yok al bi amd radeon r7 240 200tl mi ne bütün oyunları oynarsın güncel oyunlari en yüksekte açmaz fakat zaten pek oynicanıda sanmıyorum ama ben zenginim ultra grafikler istiyorum diyorsan Asus hd 7950 öneririm felaket performans veriyor

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AMD yi düşünebilirim NVIDIA İle ilgili tavsiyen varmı acaba.
Diğer İŞLEMCİ RAM WS Onlarla ilgili bir sorun yok galiba..

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AMD yi düşünebilirim NVIDIA İle ilgili tavsiyen varmı acaba.
Diğer İŞLEMCİ RAM WS Onlarla ilgili bir sorun yok galiba..
yok yeni oyunların hepsi ekran kartına yükleniyor + nvidia alıcaksan yüksek fiyata düşük performans alırsın o attığım ekran kartı canavar paran varsa al derim Nvidiaya 1000 basar

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yok yeni oyunların hepsi ekran kartına yükleniyor + nvidia alıcaksan yüksek fiyata düşük performans alırsın o attığım ekran kartı canavar paran varsa al derim Nvidiaya 1000 basar
Teşekkürler o ekran kartını alacağım ozaman...Fiyata bir bakayimde

R

Reloven

Ziyaretçi
Sapphire R9 270x Alabilirsin 650 - 700 TL Civarı Fiyatı Var.
Ha Bu Arada Psu Yetmeyebilir Yakarsın Kartı :) Ona Göre Al.