Sistem-Skript [İSTEK] Sadece Ustalar

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar sizden istediğim bir komut ile belli bir alanda buğdayları oyuncuların kırmasını sağlamak kırdıklarında ise250-350 gibi paraların gelmesi.
KONUYA AÇIKLIK KATAYIM;
Belirlediğim alanda buğdaylar olucak ve o alanda ben /TarimEvent yazdığımda buğday kırmak 2 dk lığına serbest olucak 2 dk sonra kırma yasağı gelicek o alanda buğdayı kıran oyuncuya 250-400-600 miktarlarında para gelicek ama her biri için geçerli yani 3 tane kırdı birisinden 250 diğerinden 600 sonundan ise 500 alması gibi ve bu 2 dk lık kırma süreci bittiğinde geri tohum ekilecek kırılan yerlere
YAPANLARDAN TEŞEKKÜRLER

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Skript cahili değilsin
Kod:
chance of x%
World guard ile yapabilirsin.
Kod:
execute console command "x"
Anlamadıysan özelden yaz.

FrknZhlp

Founder Of TatliXYX & CraftingCodes
En iyi cevaplar
0
Bu sistem Hmm, az biraz tanıdık geliyor. Hah buldum buldum, kendi sunucum. İnsan biraz özgün olur, kendi fikrini sunar arkadaş , bu ne böyle. Fikir çalıntı kodlama özel istek. Başka bi arzunuz? Oldu olacak sunucuyu da sizin üstünüze geçirelim..

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sistem Hmm, az biraz tanıdık geliyor. Hah buldum buldum, kendi sunucum. İnsan biraz özgün olur, kendi fikrini sunar arkadaş , bu ne böyle. Fikir çalıntı kodlama özel istek. Başka bi arzunuz? Oldu olacak sunucuyu da sizin üstünüze geçirelim..
Bu skripti kendi sunucum için istemiyorum kendi sunucuma daha farklı şeyler yaptım fakat bu hoşuma gitti o yüzden bir arkadaşıma söyledim o istedi onun Skyblock serveri için istedim ve istersen gelip bakabilirsin ayrıca insanlar ne kullanıp kullanmiyacigini sana sormucak ozentilik te olsa gurur duyman gerek seni taklid ediyorlar diye demekki başarılı bir şey yapıyorsun.
Ve unutma senin serverin chicken yani tavuk bu bugdaylar falan ona uygun olur fakat bizimkisine olmaz o yüzden kullanmak sacma olur.

FrknZhlp

En iyi cevaplar
0
Bu skripti kendi sunucum için istemiyorum kendi sunucuma daha farklı şeyler yaptım fakat bu hoşuma gitti o yüzden bir arkadaşıma söyledim o istedi onun Skyblock serveri için istedim ve istersen gelip bakabilirsin ayrıca insanlar ne kullanıp kullanmiyacigini sana sormucak ozentilik te olsa gurur duyman gerek seni taklid ediyorlar diye demekki başarılı bir şey yapıyorsun.
Ve unutma senin serverin chicken yani tavuk bu bugdaylar falan ona uygun olur fakat bizimkisine olmaz o yüzden kullanmak sacma olur.
O zaman bunu istemende kullanması kadar saçma.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Oh, evet, başlığa Sadece Ustalar yazınca kesinlikle forumdaki tüm "usta skripterlar" konuya doluşacak hepsi sana özel skript yazıp atacak.

Konuda "benim isteğim" demişsin arkadaşının sunucusu için istiyorsan neden arkadaşın istemiyor?

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oh, evet, başlığa Sadece Ustalar yazınca kesinlikle forumdaki tüm "usta skripterlar" konuya doluşacak hepsi sana özel skript yazıp atacak.

Konuda "benim isteğim" demişsin arkadaşının sunucusu için istiyorsan neden arkadaşın istemiyor?
arkadaşımın hesabı yok ve bende benim hesaptan atayım dedim. ayrıca bu tür isteklerde hep ben dediğimden dolayı bunuda hızlıca yazdığımdan orası oyle olmuş olamaz mı yani alt tarafı dikkatsizlik

FrknZhlp

En iyi cevaplar
0
Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Neyse kolay gelsin size :) Böyle çalıntı fikirlerle yaşamaya devam...

ColKaplani

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi Denermisin Kardeşim
Kod:
on break 59:
    if world is "Dünyaadı":
        if {eventaktif} is true:
            cancel event
            execute console command "eco give %player% 250"
        else: