Sınırsız Demir :))

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler akrabamla beraber multiplayer hayatta kalma modu oynarken bir şey keşfettik :) Buyrun izleyin :) Yazıları okuyabilmeniz için HD olarak izleyin.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft ne biliyor musun ? Bir kere arkasından tekrar çıkması normal.Ve sınırsız değil.

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet biliyorum kardeş madende kazdığımız madenler normalde tekrar çıkmaz ayrıca bu gösterdiğim sınırsız. her zaman çıkıyor. Çok fazla demirimiz var büyük sandığı doldurdu. sen hesap et. Madende kazılanlar tekrar çıkmaz.

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vallaha şaşırdım ya X_X Keşke benimde öyle bir yerim olsa çok şanslıymışsınız. :cool:

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet biz de çok şaşırdık ve doğruca elmas çıkan yerlere gittik ama onlar tekrar çıkmadı :D o bölgede bir şey var :D

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:hihi: sen eğer 1.4.2 oynuyorsan serverinin ip sini verebilirmisin? :happy:

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş bu server çok yeni değil malesef. Bayadır oynamıyoruz. Ama çok emeğimiz var videoyu izlediysen madenin az bir bölümünü gezdim maden çok geniş ve evlerimizin ordaki ve ayrı olarak her maden girişinden birbirine bağlı ve hepsi düzenlenmişti ordan ne kadar süre oynadığımız az çok anlaşılır.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yalan ya sen orda deyilken biri gelip demirleir koya bilir veya arkadaşın seni trollüyordur

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm anladım ginede teşekkür ederim.:bored:

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş kesinlikle yalan değil yemin ederim doğru, inanmayabilirsiniz ama yalan değil emin ol.

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
848mehmet848
Sana kesinlikle katılmıyorum.Yani eğer arkadaş yalan söyliyorsa o ayrı ama katılmıyorum yani bence dediği ola bilir.Böyle buglar var bi kere başıma sınırsız inek bugu gelmişti :D İnek çiftliğim vardı ineği kesiyordum sonra akşam oluyordu yatıyodum kalkıyodum gene inek orda :D:):laugh:

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım videoyu koyan benim ve bu serveri yakın akrabamla oynuyorduk zaten herkese açık bi server değil. Hatta o da hazırlayıp koymuş. Youtube'ye girip Minecraft Sınırsız Demir yazarsan 2 video çıkcak. Onun videosunu da izleyebilirsin. Onun çektiği videoda lag falan oluyor çünkü server bendeydi ayrıca bug yüzünden oyundan çıkıp tekrar giriyor o ara da serverde kimsenin bulunmadığı yazıyor görebilirsin ayrıca alttaki açıklamamı oku ve onun videosundaki yorumları da okuyabilirsin. Benim videom daha ayrıntılı ve HD kalitesinde. İnanıp inanmaman sana kalmış.

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki nerden belli arkadasin gelip koymadigi kanit lazim..

avni86

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dedim ya onun videosunu izle server bende olduğu için benim videomda hiç kasma yok fakat onda lag var ve çıkıp tekrar girmek zorunda kalıyor ve girerken de serverdeki kişi sayısı yazıyor. İnanıp inanmamak size kalmış. Ayrıca boşlukları kapattığımız taş, kaldırım taşı ve onlar da normal taşa dönüşüyor. Çok uzun süre oynadık bu serveri ve bizden başka kimse girmedi herkese açık bi server değil. Oyunu da uzun süredir oynamıyoruz.

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak sen videoyu çekecen duraklatma olmasın diye bi sağ bi sol gideceksin gözümüzle görmemiz lazım.. yoksa boş konu