Yardım Single Player Evimi Kaybettim

qlfe5cadgw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar evimin altına doğru kazı yapıorum devasa yer altı mağrası ve dungeon buldum epeyce oyalandım sonrada bulunduğum noktadan yukarı kazarak yeryüzüne çıktım evimin koordinatları x 260 y 230 idi fakat o koordinata gidince bir tepe var evim yok evimi nsl bulabilirim

SpawN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evine yatağını koyduysan ölürsen yatağının yanında doğarsın. Üstünde İtem varsa yere chest koy kordinatları al eve gidince geri döner alırsın.

qlfe5cadgw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
saol arkadaşım dediğin şekilde yaptım ama oyunun haritası feci büyük git al gel uzun sürücek ve bulduğum dungeon evden çok uzakda işime yaramıycak galiba

SpawN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol arkadaşım dediğin şekilde yaptım ama oyunun haritası feci büyük git al gel uzun sürücek ve bulduğum dungeon evden çok uzakda işime yaramıycak galiba
Tavsiyem chest'in içinde Iron Vs. varsa git al gel.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kardeş pusula yada harita yap işine yarar

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş masada haritayi yapiyosun ya haritayi açtiginda tam ortada olursun evde yaparsan ev ortada oluyor haritanin

melihoz456654

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya arkadslar haritadada yok evim kayıp oldum nethere ısınlandım sonra ısınlandığım portalı kaybettim baska portal yapıp gittim ama haritada gözükmedi bide ben yaratıcıdayım ama nasıl ölebilirimki

İronManTony

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya arkadslar haritadada yok evim kayıp oldum nethere ısınlandım sonra ısınlandığım portalı kaybettim baska portal yapıp gittim ama haritada gözükmedi bide ben yaratıcıdayım ama nasıl ölebilirimki
Yaratıcılıkta şöyle olursun nasılsa tek atıyon hep aşşağıya in taaa en aşşıya sonra düşücen dünyadan düştü dicek ve ölcen tek yolu bu sanırım

forcetron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hacı bende pusula var sağ tarafa doğru gösterdi giderken şeker kamışı aldım geri o şekilde gittim gittim 2 gece oldu hala evim yok ne yapıcam ? yemeğimde bitti 1 elmam var
ve o şeker kamışlarını çok zor buluyorum

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hacı bende pusula var sağ tarafa doğru gösterdi giderken şeker kamışı aldım geri o şekilde gittim gittim 2 gece oldu hala evim yok ne yapıcam ? yemeğimde bitti 1 elmam var
ve o şeker kamışlarını çok zor buluyorum
arkadas pusula sadece oyuna ilk basladigin noktayi gösterir orada evini bulabilirsen kullanirsin

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En iyisi yeni dünya kurarken evini spawn'a yapmak. Hem pusula ile bulabilirsin, hem de öldüğünde evinde doğarsın.

grace7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende evimin biraz uzağında öldüm evimi nasıl bulurum

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bende evimin biraz uzağında öldüm evimi nasıl bulurum
nerde öldügün önemli degil önemli olan evinin yeri :D eger oyuna ilk basladigin yere yakin yaptiysan rahat bulabilirsin çünkü pusula ilk basladigin noktayi gösterir