Sinerji Bilgisayar

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Sinerji'den PC almış olan arkadaşlar, acaba montaj hizmetinde işlemcinin üstüne termal macun sürülüyor mu ? Belirtirseniz sevinirim ^^

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neden sürülmesin ? Eğer öyle bir şey olursa zaten direk yenisini alabilirsin. Montajı onların yaptığına dair elinde kanıt olmalı. Ama tavsiyem biliyorsan kendin toplaman hem daha zevkli.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşi bilene bırakın, özellike farklı bir macun kullanmalarını istiyorsanız kendilerine satın alırken not bölümüne bildirin ilgilenirler. Macunu sürerler ama kalitesiz kullanırlar büyük ihtimal sonuçta ücretsiz kurulum yapıyorlar.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
İşi bilene bırakın, özellike farklı bir macun kullanmalarını istiyorsanız kendilerine satın alırken not bölümüne bildirin ilgilenirler. Macunu sürerler ama kalitesiz kullanırlar büyük ihtimal sonuçta ücretsiz kurulum yapıyorlar.
Ücretsiz değil,10 USD alıyorlar.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sinerji de montaj ücretsiz deyil ayrıca macunluyorlar stok fan ile işlemci arasında genelde macun sürülü olur .
Saten macun sürülü olmasa bile onlar sürerler .
Montaj bedeli 30 lira

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım zamanında ücretsiz yaptırmıştıda ordan hatırlıyorum, neyse zaten demo os ile driver'ları kurcakları için sürmeleri zorunlu, sitesindeki destek bölümünden daha iyi bilgi alabilirsin bence.
Not: 30 lira değil 34.55 lira.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım zamanında ücretsiz yaptırmıştıda ordan hatırlıyorum, neyse zaten demo os ile driver'ları kurcakları için sürmeleri zorunlu, sitesindeki destek bölümünden daha iyi bilgi alabilirsin bence.
Not: 30 lira değil 34.55 lira.
Desteklerine mesaj ilettim ama çoğu zaman çevrimdışı oluyorlar :C

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse artık süreceklerini umut ederek parçalarımı topladım zaten @Exo nun yardımlarıyla ^^ Cevaplarınız için teşekkürler.
Bence git bi adam akıllı yazılımcıya veya teknikere toplattır, donanımdan yeteri kadar istediğini alamazsan boyuna çocuğu zan altında bırakırsın buda hoş olmaz.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bence git bi adam akıllı yazılımcıya veya teknikere toplattır, donanımdan yeteri kadar istediğini alamazsan boyuna çocuğu zan altında bırakırsın buda hoş olmaz.
Parçaları ben topladım genel olarak dediklerime sadık kaldıysa bir sıkıntı yok.