Sınav 1 İlk Mapim Ama Güzel [Yapım Aşamasında]

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ilk mapimi yapıyorum bir yerde doğuyorsunuz ve sizi moblarla dövüştürmekiçin kaçırıyorlar sizde burdan kurtulup bu düzeni yok etmeye ant içiyorsunuz.1bölüm olmayakcak en az 2 bölüm diyorum.Sizi sırasıyla canavarlarla savaştırıcam.Meslek seçimi var pluginle değil büyücü okçu savaşçı ninja olabiliyorsunuz.Ona göre ödül ve silah vericem.Sadece Balkons'Weapons ile More Bows modunu indirmeniz gerekiyor onlar kolay skydazdan vericem linkini.

Bekleyişte kalın 4-5 güne gelir en geç bir dahakia pazartesi

Arkadaşlar Sadece 3 bölümünü yaptım denemelik dosyasını veriyorum eğer eksiğim varsa söyleyin değiştiririm. İçindeki mod exelerini açın ve ınstall deyip yükleyin sonra save ye ayın mapı.

Deneme Download:http://www.dosya.tc/server2/3WfcYo/Ba_lang__.rar.html

Cenk09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bekliyorum...belki tuzakcarsivime ve builderligime bir seyler katabilirim

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim rica ediyorum bitmeyen mapa konu açmayın.
Sonra Map bitince başka konu açıyosunuz :)

Mod değilim tabi ama zaten ilk mapın bu kadar heyecan katmana gerek yok.
Kendimden biliyorum ilk maplar her zaman kötü olur çünki.

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kinasli başka konu açmıcan ama ilk mapim görüceksin beyeniceksin ilk mapim olmasına rağgem öyle parkour deil canavar öldürme beğenirlerse devamında daha güzel eşyler yapıcam.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kinasli başka konu açmıcan ama ilk mapim görüceksin beyeniceksin ilk mapim olmasına rağgem öyle parkour deil canavar öldürme beğenirlerse devamında daha güzel eşyler yapıcam.
Peki beklicem :) İnşallah güzel olur amacım kimseye yeteneksiz demek değil çünki benim ilk mapım iğrençdi oynayan bilir.
sonraki de ondan sonrakide ama birçok map yaptım her mapda daha iyisini şimdi de çaktım yapacak bişiy kalmadı :D

En son mapımız çıkış aşemasında diye birisi konu açmıştı sonradan yazın çıkcak dedi o bilir zaten kendini :)

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok azı bitmiş bir dosyayı koydum isterseniz bir bakın eksiklerimi söyleyin

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Siftah benden bakıyorum :D
----Güncelleme---
Yarım Saattir Şu Modun Setuplarıydaboğuşuyom ya sonunda anladım :D

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar galiba bir kaç sorun var iskelet olan bölümde sorun olmuş galiba veya bende yle kalmış 2.bölümde iskelet fırlatıyor.Sizden isteğim 2.bölümde creative olarak ilk 4dispenserin içine birer tane skeleton egg koyun.

Kinasluı nasıl olmuş ilk mapimin başlangıcı

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İtemler iyi ama isteyen hepsini alabilir (benim gibi)
O yüzden farkı odalara koy ama beni pek de şaşırtmadın :D

Tabi hiç bi zaman güzel olmayacağı anlamına da gelmez. Daha iyilerini yapabilirsin bence.
Keşke bir kaç parkur ve bi konu koysaysın kitaplara metin2 deki gibi yazılar yazmışsın :D

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parkur şey yapabilirim şmidi şöyle olucak zombiiskelet örümcek creper karışık sonra 3 parkur koyar ve ödül veririm öyle yapırım.2. bölümü çıkarsa ztn mapı yapıcam sonra 4 tane aynısını kopyalıcam içindeki itemleri ve ödülleri ayrı ayrı koyucam örneğin 2çbölüm için ninja indirdinmi onun için itemler olucak.

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin isteğin üzerine ödül almadan önce üç parkur ekledim :)