silinsin

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu silinsin

Son düzenleme:

Yakup37

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tebrikler hocam başarıların devamını dilerim

Umarım sıkıntı olmaz

Yakup37

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zamanla kendimizi geliştirdikte yorumlarınız sayesinde düzeltmeye çalışıcağız :)

Bir kaç bug kapatıldı

İp yanlış verilmiş düzeltildi arkadaşlar

NPC Bugları kapatıldı

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Herocraft Sunucusu kurucusu astroblak ben;
Sunucu mapi sunucumuzdan çalınmıştır. sunucunuz hakkında gereken işlemi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herocraft Sunucusu kurucusu astroblak ben;
Sunucu mapi sunucumuzdan çalınmıştır. sunucunuz hakkında gereken işlemi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz.
Sizede selam,
baltalamak nedir? Nasıl yapılır?
Bu konu hakkında anladığım kadarıyla üst derece bilgi sahibisiniz, iyi dileklerinize ihtiyacımız yok fakat baltalamanızada ihtiyacımız yok.Gelip reklam yaptıktan sonra sonradan yeni bir hesapla gelip bu map çalıntı tarzı sunucudaki oyunculara karşı yapmış olduğunuz kışkırtıcı söylemler platformda pek elle tutulur şeyler değil.
Sunucum hakkında gereken işlemi yapmanız çok hoşuma gidecektir, bir bilgi gerekirse yardımcı olabilirim.
Saygılarımla, ekip adına
Exia.

Ayrıca; kalitesizliği ve saygısızlığı amaç edinmiş kişilikler olduğunuz belli, sunucuya bot atmanız emin olun ki çok korkuttu :alkış: devam edin, sıkıntı yok devrilmeyi düşünmüyoruz.

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizede selam,
Bu konu hakkında anladığım kadarıyla üst derece bilgi sahibisiniz, iyi dileklerinize ihtiyacımız yok fakat baltalamanızada ihtiyacımız yok.Gelip reklam yaptıktan sonra sonradan yeni bir hesapla gelip bu map çalıntı tarzı sunucudaki oyunculara karşı yapmış olduğunuz kışkırtıcı söylemler platformda pek elle tutulur şeyler değil.
Sunucum hakkında gereken işlemi yapmanız çok hoşuma gidecektir, bir bilgi gerekirse yardımcı olabilirim.
Saygılarımla, ekip adına
Exia.
Hocam herocraft yazarak aratırsanız konumuzu bulursunuz ve en son duzenle me tarihini bu konudan önce açıldığını görursunuz ve batihostun yetkilisi şelçük da biliyor bu mapın bize ait olduğunu bu maptaki evleri ağaçları V.b her şeyi ben emeğim ile yaptım ve çalınmış çok üzücü bir durum malesef,

düzenleme tarihinden kasıt yanı bu resimler daha önceden atılımıştır yanı bu maplar bizim maplarımızdır. Lütfen oynamayınız !

anhora

En iyi cevaplar
0
Sizede selam,
Saygılarımla, ekip adına
Exia.

Ayrıca; kalitesizliği ve saygısızlığı amaç edinmiş kişilikler olduğunuz belli, sunucuya bot atmanız emin olun ki çok korkuttu :alkış: devam edin, sıkıntı yok devrilmeyi düşünmüyoruz.
Son görülme tarihinden sunucunun mapinin bize ait olduğunu görürsün. biz kendi möapimizde vdeio bile çektik.
Biz bu mapi yaptıktan sonra içinde video bile çektik.neyin kafası ??

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saldırı konusunu saptırdınız bakıyorum :yıkıl:

anhora

En iyi cevaplar
0
Saldırı konusunu saptırdınız bakıyorum :yıkıl:
saldırı konusunun benimle alakalı olduğunu nerden biliyorsun. benim ip m ile onu karşılaştır.bak bakim aynımı. Sen bizim mapimizi çaldın.Bu telif hakkına girer.gördüğün gibi ben kanıtımı koydum ve bu durumda sen suçlusun.

bak bakim ne zaman paylaşmşız o mapin videosunu. noldu şimdi :D ?

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanıtınız yeterli bir kanıt değil, sidik yarışına girmeyi düşünmüyorum. İstediğiniz kadar saldırıyı atabilirsiniz ki umrumda dahi olmayacağını belirtmek isterim.Telif hakkı hakkında bilgi alın ve istediğiniz bilişim suçlarınıza yeterli kanıtları topladıktan sonra şikayet edin. Karşılayabileceğimi düşünüyorum.İyi akşamlar bu konu hakkında daha fazla yazmayacağım

PuyImCowLeyN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
saldırı konusunun benimle alakalı olduğunu nerden biliyorsun. benim ip m ile onu karşılaştır.bak bakim aynımı. Sen bizim mapimizi çaldın.Bu telif hakkına girer.gördüğün gibi ben kanıtımı koydum ve bu durumda sen suçlusun.

bak bakim ne zaman paylaşmşız o mapin videosunu. noldu şimdi :D ?
Arkadaşım, KediSesi bot atıyor bunu ben biliyorum. Zaten senin IP adresin ile aynı olamaz botlar, sen kendi bilgisayar'ından BOT atamazsın. Makine gibi serverler'den atılabilir en iyi bi' şekilde.

anhora

En iyi cevaplar
0
Kanıtınız yeterli bir kanıt değil, sidik yarışına girmeyi düşünmüyorum. İstediğiniz kadar saldırıyı atabilirsiniz ki umrumda dahi olmayacağını belirtmek isterim.Telif hakkı hakkında bilgi alın ve istediğiniz bilişim suçlarınıza yeterli kanıtları topladıktan sonra şikayet edin. Karşılayabileceğimi düşünüyorum.İyi akşamlar bu konu hakkında daha fazla yazmayacağım
Çalıntı map ile size yolunuzda başarılar dilerim.Hakkımı helal etmiyorum ve elimden gelenide yapacam.Skpye adresim: ali.h.bozdogan gelin konuşlaım

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu arada spawn daki noel ağacınız yok oluyor haberiniz olsun bunun çözümünü biz biliyoruz da sizin amatör olduğunuz için yok olmuş ağaç :ci:

Bu şekilde adam banlamak yanlış bu arada :öl: