Silahlı Açlık Oyunları Turnuvamızdan Görüntüler

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu gün Silahlı Açlık Oyunları turnuvası düzenledik...Bu keyifli anları kayda alıp paylaşmak istedim...ilginiz için teşekkürler :)

Foto çekmek için yükselmişken

Turnuvanın sonuna doğru atom bombası...

Buda Turnuvanın Son Maçından (san andreas map) Ben Tam Çekerken Önüme Biri Bazuka Sıktı Orası O Yüzden Kırık

kazanan oyuncularımıza tabii ki Tag ve Vip verdik...başka bi turnuvada belki görüşmek üzere Hoşcakalın

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
ip attim ozelden...umarim eglenceli vakit gecirirsin...yorumun icinde tesekkur ederim

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
30 dan fazla katılımcı oldu.. Zaman zaman oyuna müdahalalelerim oldu..
Atom bombası tamamen kendi tasarımımdır:D internette bulamazsınız.. ufacık bir sandıgın bu kadar hasar vermesi ilginc birsey.. tek sorunu 15 saniye boyunca fps leri aşırı miktarda düşürüor.. Ama sadece 15 saniye..
Patlama çapı olarak dengesiz.. bazen 70 80 blokta ölmeyebiliorsnz..
patlamadan 150 blok ötede ölende oldu..
Tabi o sağdaki bina bugda kalmışş o bina patlamadan sonra yok:D sadece havada duran 3-5 blok oldu..

bugün saat 8 de bir el daha turnuva yapılacaktır.. Tüm forum ahalisini bekleriz..

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel olmuş bu akşam bende katılmak isterim özelden ip atabilirsen akşam turnuvada olurum :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
intarnetim olur sw olmaz modemi alirlar silahli sw açilir :/

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel olmuş bu akşam bende katılmak isterim özelden ip atabilirsen akşam turnuvada olurum :)
Senide turnuvada görmek güzel olacak ip atıyorum...Yorumun için teşekkürler
Özelden ip atar mısın :(
Senle beraber Cj'in evinin önünde çatışmak eğlenceli olacak umarım orada olursun ip atıyorum :)[DOUBLEPOST=1424716212,1424705209][/DOUBLEPOST]Bu kez turnuva daha kalabalıktı gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...kazanan : pika100
şahsen ben @Erenbulbul 'u tutuyordum geldimi bilmiyorum :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senide turnuvada görmek güzel olacak ip atıyorum...Yorumun için teşekkürler

Senle beraber Cj'in evinin önünde çatışmak eğlenceli olacak umarım orada olursun ip atıyorum :)[DOUBLEPOST=1424716212,1424705209][/DOUBLEPOST]Bu kez turnuva daha kalabalıktı gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...kazanan : pika100
şahsen ben @Erenbulbul 'u tutuyordum geldimi bilmiyorum :)

Turnuva esnasında giremedim :D
Yoksa başkasının şansı dahi olmazdı :D

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0